CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo Reno 4 Pro 5G

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na svoj Oppo Reno4 Pro 5G

V našej ponuke si môžete vybrať zo stoviek obalov na váš Oppo Reno4 Pro 5G. Môže sa však stať, že chcete vlastniť niečo celkom originálne a také, aké nemá nikto na svete. V tom prípade sme si pre vás pripravili možnosť vytvoriť si svoj obal vlastnými rukami len pomocou nášho webového rozhrania. Je to veľmi jednoduché a zároveň zábavné. Všetko, čo pre to musíte spraviť, je mať internet a chvíľku času pre tvorbu. Najprv si vyberiete dokonalú fotografiu seba alebo svojich najbližších, ktorú by ste chceli nosiť na svojom obale. Môže to byť snímka s vašimi deťmi z dovolenky alebo svadobný záber či fotografia vašich najlepších priateľov. Túto fotografiu nahrajte do nášho webového online editora krytov na telefón a starostlivo skontrolujte. Ak ste spokojní, práca prechádza na nás. Váš motív vytlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby vám vydržal čo najlepšie a zároveň spĺňal tie najvyššie štandardy. 

Štýlové ale hlavne kvalitné obaly

Naše kryty váš Oppo Reno4 Pro 5G spoľahlivo ochránia pred poškodením alebo znečistením. Sú vyrábané z prvotriednych TPU materiálov, ktoré zaručia bezpečie nech už sa pohnete kamkoľvek.  Naviac sadnú mobilu presne svojimi rozmermi a plne sa dokážu prispôsobiť aj funkcionalitou.   

Rýchly profesionál Oppo Reno4 Pro 5G

Pripojiteľnosť na sieť 5G je jednou z najväčších devíz zariadenia Oppo Reno4 Pro 5G, ktoré si iste užije každý jeho používateľ. Navyše so sebou prináša taktiež unikátny tenký dizajn, vďaka ktorému sa vám bude telefón držať veľmi pohodlne. Vďaka tomu, že má iba 7,6 mm na šírku a váži len 172 gramov sa pohodlne vojde do každého vrecka. Naviac zo zadnej strany sa veľmi elegantne vyníma jeho trblietavý lesk vhodný pre dámy ale aj pánov. Vďaka skvelému nočnému videniu s ním naviac dokážete spraviť perfektné nočné zábery a ešte lepšie videá.