CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo Reno 4 Lite

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vlastným motívom na Oppo Reno 4 Lite

Množstvo celebrít a trendsetterov začalo v posledných rokoch nosiť na obaloch na telefón nielen zvieracie či mramorové alebo geometirické vzory, ale aj svoje vlastné fotografie. Puzdrá s vlastnou fotografiou však už nie sú len výsadou influencerov. Dnes si ho môžete vytvoriť už aj vy. Je to naozaj veľmi jednoduché - vyberte si dokonalú fotografiu a typ obalu, ktorý vám na váš Oppo Reno4 Lite najviac vyhovuje. Potom už len stačí, aby ste fotografiu nahrali do online kreatívnej dielne a upravili ju tam podľa vlastného vkusu. Doplniť k nej môžete textové polia, obrázky z galérie, ktorú sme pre vás pripravili alebo svoje obľúbené farby. Pred odoslaním si svoju grafiku starostlivo skontrolujte tak, aby ste s ňou boli maximálne spokojní. No a potom už prichádzame na rad my. Váš motív vám na obal vytlačíme a pošleme vám ho až pred vaše dvere tak, aby ste mali svoj kryt čo najskôr pri sebe.   

Originálny obal aj ako skvelý darček

Pri tvorbe svojho puzdra nemyslite len na seba, ale aj na svojich blízkych. Ide totiž o veľmi praktický ale zároveň aj osobný darček, ktorý rozhodne nezostane len tak ležať na polici. Naopak spoľahlivo ochráni telefón vašich blízkych a poskytne im mnoho šancí sledovať vaše spoločné fotografie.        

Príjemný smartfón Oppo Reno4 Lite

Odľahčená Lite verzia radu Oppo Reno4 vám prináša množstvo moderných prvkov, ktoré si užijete naozaj naplno. V prvom rade sa môžete tešiť na batériu s kapacitou 4 015 mAh, ktorú navyše vďaka 30W rýchlemu nabíjaniu nabijete do 100 % len za 53 minút. Z 0 na 50 % je potom nabitá len za 30 minút. Najväčšou prednosťou telefónu je však určite 6,43-palcový AMOLED displejo s podlhovastým výrezom na duálnu selfie kameru a štvoritý zadný fotoaparát s rozlíšením hlavného displeja až 48 MPx.