Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo Reno 4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryt s vlastným motívom na Oppo Reno4 

Vyrobte si aj vy svoj obal s vlastnou fotografiou. Je to naozaj veľmi jednoduché. Najprv si vyberte puzdro, ktoré vám najviac sadne, či už to bude knižkový obal alebo skôr jednoduchý silikónový kryt. Následne vás naše webové rozhranie presmeruje do kreatívnej dielne, kde si môžete svoj obal dotvoriť vlastnými vzormi, farbami alebo nejakým nápaditým textom. Keď budete hotoví, všetko starostlivo skontrolujte a odošlite nám svoj dizajn. My ho spracujeme a krásny obal vám zašleme priamo k vašim dverám.  

Aký obal na Oppo Reno4 si vytvoríte? 

Konečne aj vy môžete mať obal na telefón presne podľa svojej fantázie. Môžete si na neho pripraviť fotografiu zo svojej svadby či rodinnej oslavy, záber z dovolenky či momentku s priateľmi. Je to len na vás. Vyberajte jednoducho tak, aby vám táto fotografia urobila radosť vždy, keď sa na svoj telefón cez deň či v noci pozriete. A ak sa bojíte, že jedna fotografia sa vám rýchlo zunuje, pripravte si naraz rovno niekoľko obalov a striedajte ich podľa svojej nálady či príležitosti. Alebo vytvorte dva identické puzdrá a jedno z nich venujte svojej najlepšej priateľke, druhej polovičke alebo niekomu, na kom vám naozaj záleží a chcete sa mu často pripomínať.   

Oppo Reno4 ako stvorený pre mladých 

Model Reno4 od výrobcu Oppo by ste rozhodne mali vyskúšať, pokiaľ chcete zažiť príjemné a veľmi moderné zariadenie s prepracovanými funkciami. Ako prvé vám predstavuje vylepšený slow-motion video zachytávanie, ktoré teraz dokáže zachytiť až 4x viac momentov v jednej sekunde. Naviac je tento telefón ako stvorený pre tvorbu dokonalých portrétov. Ak máte radi svoje súkromie, našli ste toho dokonalého partnera. Displej totiž disponuje funkciou zatmavovania obrazu newsfeedu vtedy, keď sa na váš telefón pozerá viac párov očí. A môžete ho dokonca ovládať aj bezdotykovo, len pomocou gesta posunutia nahor a nadol.