CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo Reno 3 Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Dokonalý obal pre OPPO Reno 3 Pro existuje

Nájsť obal na mobil, ktorý by spĺňal náročné predstavy o vhodnom kúsku pre taký telefón, ako je OPPO Reno 3 Pro nie je práve jednoduché. Sortiment, aký nájdete v eshopoch alebo kamenných predajniach je síce široký, ale pri detailnejšom skúmaní často zistíte, že výber sa všade až príliš opakuje. A kto by mal záujem na tom, aby pre svoj krásny telefón vybral puzdro alebo kryt, aké má už azda každý? Prenechajte hotové obaly na mobil ostatným a vy sa sústreďte na vytvorenie svojho vlastného. Ak ste o tom doteraz ešte nepočuli, máte ideálnu možnosť, ako sa s týmto spôsobom tvorby unikátnych motívov zoznámiť. Nepotrebujete na to nič viac, iba chvíľku času a chuť vymyslieť niečo originálne.

Odviažte sa a navrhnite si vlastný motív na obal

Pokiaľ si z nášho sortimentu nevyberiete niektorý z obalov, ktoré boli navrhnuté profesionálnymi dizajnérmi, nevadí. Máte totiž šancu navrhnúť si na mobil kryt s vlastnou fotkou, motívom alebo kombináciou obidvoch, podľa toho, čomu dáte prednosť. Okrem týchto možností môžete na obal umiestniť aj nápis, napríklad vysvetlenie, kto je na obrázku, alebo svoje životné motto. Najprv si vyberiete model telefónu, na ktorý budete chcieť puzdro s vlastnou fotkou alebo obrázkom vyrobiť a potom s pomocou nášho šikovného nástroja nahráte danú fotku alebo akýkoľvek iný motív a umiestnite ho na požadovanú pozíciu. Po tom, ako nám svoj výtvor pošlete, obal obratom vyrobíme a zašleme ho na vašu adresu, aby ste sa mohli pokochať výsledkom svojej tvorby.

Odlíšte sa s jedinečným krytom na mobil

Kryty telefónov už dávno nemajú len čisto ochrannú funkciu. Naopak, sú vítaným estetickým doplnkom, preto sa nebojte zapojiť svoju kreativitu a prejavte svoje umelecké cítenie. Vytvorte si obal s vlastným motívom, aký nebude mať nikto iný. Majte vždy so sebou obľúbený obrázok, spomienku, alebo nápis, ktoré vyjadria váš vlastný názor.