Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo Reno 3 5G

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vlastným motívom na Oppo Reno 3 5G

Chcete si dopriať ten najoriginálnejší obal pod slnkom? Potom už nemusíte hľadať medzi predpripravenými kúskami. Zamerajte sa radšej na výrobu vlastného originálneho kúsku. Je to naozaj jednoduché a zvládnete to na našich webových stránkach už za niekoľko desiatok minút. Nechajte na obale vyniknúť svoju najlepšiu fotografiu s rodinou, kamarátmi alebo domácim miláčikom, ohúrte ostatných krytom so záberom z vašej exotickej dovolenky alebo luxusnej svadby. Výber je len na vás. Na našich stránkach si zvoľte typ krytu a my vás automaticky presmerujeme do našej online „kreatívnej dielne“. Do nej si nahráte svoj vybraný obrázok v tlačovej kvalite a starostlivo ho umiestnite na obal tak, aby ste nevynechali žiadne miesta a zároveň aby bola fotografia správne napasovaná. Potom môžete doplniť textové pole, obľúbenú farbu alebo predpripravené motívy z našej galérie. Keď je všetko hotové, skontrolujte svoj výtvor a zašlite nám ho. Spravidla sa na ňom začne pracovať na ďalší pracovný deň – tak, aby ste mali svoj vytúžený kryt doma čím skôr.

Štýl a kvalita pri obaloch na mobil rozhodujú

Štýlový a originálny kryt na mobil ešte nemusí byť ten najkvalitnejší. U nás je však tomu tak. Pripravujeme pre vás len kryty z prvotriednych TPU materiálov, ktoré sú elastické ale zároveň odolné voči poškodeniam či nečistote.

Krásny dizajnový kúsok Oppo Reno 3 5G

Skvelá cena, moderné prvky a pôsobivý dizajn. To je telefón Oppo Reno 3 5G. Objavte jeho výkonný fotoaparát s rozlíšením hlavného snímača 48 MPx či unikátny niekoľkovrstvový systém chladenia zaručujúci plynulý chod telefónu aj pri tých najzložitejších hrách. Hneď na prvý pohľad vás však určite ako prvý zaujme dokonalý tenký dizajn s telom tenkým len 77 mm a váhou 173 gramov. Naviac zadná strana poskytne vizuálny efekt používajúci textúry pre prirodzený lom svetla, ktorý zaujme nielen vás ale aj vaše okolie.