+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre OPPO Reno 3

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

OPPO Reno 3 je telefón, ktorý si zaslúži unikátny obal

Precízne vyhotovený model z radu OPPO, konkrétne OPPO Reno 3 je jedným z telefónov, ktoré svojim majiteľom prinášajú radosť z kombinácie pôsobivého dizajnu a šikovných funkcií. Ak aj vy patríte medzi nich a užívate si výhody, ktoré vám tento mobil prináša? V tom prípade by ste sa však mali postarať aj o to, aby ste si jeho dokonalý vzhľad udržali čo najdlhšie. Jednou z ciest, ako to dosiahnuť, je investovať svoj čas do vytvorenia originálneho obalu, ktorý telefón ochráni pred poškodením a zároveň zvýši jeho estetickú hodnotu. Nemusíte tráviť hodiny prehliadaním stránok eshopov, ktoré ponúkajú bežné obaly na telefón. U nás nájdete možnosť vytvorenia si vlastného krytu, prispôsobeného na vaše zariadenie podľa značky, modelu a typu krytu, aby ste sa mohli plne sústrediť na všetky detaily tvorby, keďže podstatné veci sme už vyriešili za vás. Tým myslíme, že ktorýkoľvek obal z tých, čo si v rámci svojho typu telefónu vyberiete, bude presne zodpovedať parametrom vášho smartfónu. Len na vás potom zostáva, čo presne bude na potlači, ktorú na obal aplikujeme.

Vlastný obal na mobil na každú príležitosť

Vytvorte si taký obal na mobil, ktorý budete radi nosiť všade, kam sa pohnete. Môžete naň použiť skupinové fotografie vašich priateľov, portrét svojej lásky alebo umeleckú fotku vášho domáceho miláčika. Popustite uzdu fantázii a nechajte prehovoriť svoje tvorivé „ja“. Nakoniec, bude to predsa váš obal na mobil, pokiaľ sa nerozhodnete, že z neho urobíte nápaditý darček pre svojich blízkych.

Obaly s vlastným motívom nikdy nevyjdú z módy

Trblietavé, melírované či tónované obaly na mobil sú často sezónnou záležitosťou pre tých, ktorí sú vždy radi „in“ a nemajú problém prispôsobovať sa módnym trendom. Naopak, kryty s vlastným motívom sú takpovediac nadčasové. Či ich máte mesiac, rok alebo dva roky, vždy vyzerajú skvele a dokonale aktuálne.