Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo Reno 2

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si vlastný kryt na mobil OPPO Reno 2

Už vás unavuje jednotvárnosť v podobe rovnakej ponuky v obchodoch či uniformnej módy na uliciach? Odlíšte sa v dave – takúto možnosť prináša kryt na mobil s originálnym dizajnom, aký zaručene nebude mať okrem vás nikto iný. Buďte sami sebou a ukážte svoju jedinečnosť aj navonok. Nebojte sa prejaviť svoje vlastné ja a manifestujte svoj postoj alebo sa pochváľte tým, čo robí váš život krajším. Unikátne puzdrá prezradia o vás len toľko, koľko sami budete chcieť, no zároveň nimi nevtieravo dáte najavo svoju kreativitu a schopnosť vyniknúť.

Praktické obaly s vlastným motívom

Ak chcete spojiť praktickosť s originálnym dizajnom, ste na správnom mieste. Estetické a pritom funkčné obaly dokonale ochránia váš telefón pred nečakanými pádmi či ostrými predmetmi v taškách a kabelkách. Nečakajte, kým sa vám poškriabe displej, oškrie roh telefónu alebo praskne sklo. Každý predsa uzná, že akýkoľvek kryt na telefón je lacnejší ako nákladné opravy, výmena náhradných dielov či dokonca nový mobil OPPO Reno 2. Podľa toho, či uprednostňujete peňaženkové, resp. knižkové či silikónové obaly a puzdrá, si môžete zvoliť taký obal na smartfón, aký potrebujete. Bonusom k peknému a funkčnému puzdru je aj jedinečný motív, ktorý si môžete na daný obal nechať vytvoriť na mieru.

Zverte nám svoje vlastné motívy krytov

Ak máte pomerne jasnú predstavu o tom, ako by malo vyzerať vaše puzdro na mobil, no nikde ste nenašli nič, čo by vás uspokojilo, navrhnite svoje vízie nám. Podľa vašich prianí vám vyrobíme puzdro na mieru, tak, ako ste ho mali vysnívané. Postavy z obľúbených filmov, milovaní blízki, fotky z dovolenky či obrázok zbožňovaného domáceho miláčika – akýkoľvek motív, ktorý sa vám preháňa v hlave a túžite ho zvečniť na svojom puzdre, je vítaný. Neváhajte, splňte si svoje túžby a tešte sa z krásneho puzdra, kedykoľvek sa pozriete na mobil.