+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre OPPO Reno 10x Zoom

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Obal s vlastnou potlačou na váš smartfón Oppo Reno 10x Zoom

Aký mobil by ste si navrhli, keby vás nič nelimitovalo? Pripli by ste si naň fotografiu z dovolenky či zo svadby? Alebo by ste dali prednosť vášmu obľúbenému zátišiu v záhrade či obrázku vášho domáceho miláčika? Všetko je to len na vás! Pripravte si obal s vlastnou potlačou vyrobenou priamo cez náš online editor vyššie. Je to jednoduché a zvládne to aj človek so základnými počítačovými zručnosťami bez toho, aby bol expert na grafiku. Váš originálny design si môžete navrhnúť celkom sami alebo ako podklad použiť fotografiu vás a vašich blízkych. Jediné, na čo by ste mali dbať je to, aby mal obrázok tlačovú kvalitu.

S originálnymi obalmi na telefón popustíte uzdu fantázii

Obal s vlastnými motívmi sa dá použiť aj ako plnohodnotný osobný darček pre vašich blízkych, ktorý im bude neustále pripomínať, ako dobre ich poznáte a ako vám na nich záleží. Darček, v ktorom sa prepojí osobné i praktické do jedného celku. Naše obaly sa telefónom 100% prispôsobia, neobmedzujú ich funkčnosť ani výkonnosť. Navyše sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré váš telefón ochránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi ako je vlhkosť, nečistoty alebo oškretie. Na druhú stranu obal chráni aj potlač a tak vám vydrží v skvelom stave naozaj dlho.

Oppo Reno Zoom 10X pre milovníkov fotenia

Telefón Oppo Reno Zoom 10X dostal svoje pomenovanie po svojom objektíve s 10-násobným hybridným zoomom. Fotoaparát, ktorý naviac vyskakuje z telefónu a má tvar žraločej plutvy, nie je to jediné, čo užívateľov na tomto telefóne zaujme. Pútavým prvkom je hlavne design a kvalita materiálov tohto smartfónu. Vďaka veľkému displeju bez zárezov si môžete užívať skvelé aplikácie, hry či funkcie bez obmedzení a naviac tak dlho, ako len chcete – batéria smartfónu vám totiž vydrží celé hodiny a dni. Dovoľte si zamilovať sa do tohto telefónu a vyskúšajte si jeho výhody na vlastnej koži.