Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo Reno

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si puzdro na mobil OPPO Reno podľa svojho gusta!

Vedeli ste, že pre váš mobilný telefón OPPO Reno môžete získať jedno veľké plus navyše? Vďaka nášmu jednoduchému nástroju si môžete ľahko vyrobiť kryty s vlastným motívom a získať tak unikátny mobil, ktorý nebude vlastniť nik iný na svete! Pochváľte sa vlastnou tvorbou a zadovážte vášmu OPPO Reno obal, ktorý bude odrazom vášho života a vkusu. Samotná výroba je mimoriadne ľahká a zvládne ju naozaj každý. Nepotrebujete byť prvotriedny umelec ani počítačový expert, stačia vám bežné zručnosti, aké obvykle potrebujete pri ovládaní chytrého telefónu. Vyrobiť kryt s vlastnou potlačou dokáže za pár minút naozaj každý.

Pútavý darček a spoľahlivá ochrana zároveň

Premýšľate nad darčekom, ktorý vyvolá emócie a bude iný ako všetky ostatné? Krytmi s vlastnou potlačou môžete niekoho obdarovať, je to skvelý tip na darček k najrôznejším príležitostiam. Dáte ním najavo, že vám na vašich blízkych záleží a tiež docielite, že na vás budú myslieť vždy, keď vezmú telefón do rúk. Vytvorte jedinečné silikónové alebo knižkové puzdro na OPPO Reno pre svojich blízkych. Sme si istí, že budú vaším nápadom nadšení. A ako na samotnú výrobu? Vyberte si fotografiu v dobrom rozlíšení a doplňte ju o venovanie alebo iný text. Dolaďte veľkosť, umiestnenie a tvar obrázka, aby bol výsledný efekt dokonalý. Akonáhle je motív hotový, stačí ho zadať do výroby a tešiť sa na výsledok.

Na čo si dať pri výrobe vlastného krytu pozor?

V prvom rade si skontrolujte, či ste správne zvolili typ svojho mobilného telefónu. Len tak získate istotu, že všetky otvory na ovládacie funkcie zariadenia budú tam, kde majú byť. Vďaka týmto špecifikám budete môcť telefón ľahko používať bez toho, aby ste museli kryt skladať. Typ obalu hrá úlohu nielen pri jeho návrhu, ale predovšetkým pri každodennej manipulácii, preto si dobre rozmyslite, čo má vlastne spĺňať a podľa toho si vyberte.