CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo Find X2 Neo

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Váš mobil OPPO Find X2 Neo môže byť originálnym doplnkom

Telefóny značky OPPO má veľa ľudí. Nemusíte mať mobil ako všetci ostatní, môžete si z neho spraviť unikátny doplnok. Ako? Vyrobte si na našich stránkach, v našej kreatívnej dielni, jedinečný vlastný obal. Jeho zvláštnosťou bude potlač, o ktorej rozhodnete vy. Môžete si vybrať obľúbenú dovolenkovú fotografiu, momentku so svojimi blízkymi, grafiku s mottom, obľúbený obrázok s domácim maznáčikom alebo čokoľvek vám napadne. Inšpiráciu zoženiete na našom instagramovom profile, ktorý je plný zaujímavých návrhov od vás. Neváhajte a pozrite sa, čo si nechali u nás navrhnúť iní, možno vás to „nakopne“ k vlastnému perfektnému návrhu, ktorý vám bude dlho robiť radosť. Vlastnoručne navrhnuté obaly pre OPPO Find X2 Neo sú rovnako kvalitné ako všetky ostatné obaly v našej ponuke.

Puzdro alebo kryt? Je to na vás

Páčilo by sa vám pre vaše zariadenie OPPO Find X2 Neo puzdro alebo zadný kryt? Knižkové puzdro chráni aj citlivý dotykový displej, zadný obal kryje aj rohy telefónu, preto poskytuje určitú ochranu aj displeju. Ak si zvolíte puzdro, mali by ste si vybrať obrázok vo vysokom rozlíšení na šírku, ak stavíte na kryt, je pre vás vhodnejšia fotografia na výšku. Vždy si vyberajte kvalitné obrázky, grafiky alebo fotografie, iba tak bude výsledok naozaj stáť za to.

Obal s venovaním je skvelým darčekom

Viete, čo urobí najväčšiu radosť? Darček, ktorý je osobný. Premýšľali ste niekedy nad tým, že by ste svojim blízkym venovali vlastnoručne navrhnutý kryt? Potlačou môže byť venovanie na fotografii, ktorá vás s oslávencom spája. Pokojne vyberte niečo, čo je výnimočné ako váš vzťah. Vyskúšajte viacero variantov, môžete návrh obohatiť o grafiku, afirmáciu, čokoľvek vám napadne. Výsledok si skontrolujete pred samotným odoslaním k nám do tlače. Je to také jednoduché. Ak túžite po efektnom darčeku, ktorý vás nezruinuje, stavte na obal pre mobil OPPO Find X2 Neo s vlastnou potlačou. Stojí málo, no spôsobí veľa radosti.