CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo A91

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Jedinečné puzdrá a kryty pre OPPO A91

Ak patríte medzi tých, ktorým už dlhšie vŕta v hlave nápad, ako si vyzdobiť vlastné puzdro na mobil, neváhajte. Ponúkame vám skvelú príležitosť, ako si úplne jednoducho a bez námahy navrhnúť kryt s vlastným motívom, ktorý by zhmotnil vaše predstavy o dokonalom obale na mobil. Zaujali sme vás? Výborne, čítajte ďalej a my vás budeme sprevádzať po malých krokoch až k vášmu vytúženému výsledku. Vlastný obal na mobil, z ktorého sa usmieva vaša snúbenica, žiari životná múdrosť, ktorou sa riadite, či púta pozornosť akákoľvek vlastná potlač, ktorá sa vám zapáči, nie je výsadou vyvolených. Prejavte sa ako jedinečná osobnosť aj prostredníctvom svojho obalu na mobil. Radi vám ukážeme, ako na to.

Vytvorte si vlastný motív na obale na mobil hravou formou

Postup, ako si vytvoriť vlastný námet na kryt na smartfón vôbec nie je náročný, nepotrebujete si sťahovať nijakú aplikáciu, ani nič podobné. Jednoducho si nájdete náš online nástroj a budete postupovať tak, aby ste dosiahli želané výsledky. Ako prvé si vyberte typ telefónu, teda model, pre ktorý chcete kryt vytvoriť (v tomto konkrétnom prípade pôjde o OPPO A91). Ďalej pridáte fotografiu z fotobanky či vlastnej galérie alebo krátky text do editora. Možnosti môžete vhodne skombinovať, upravovať veľkosť a umiestnenie, skrátka, hrať sa s výsledkami až do chvíle, kým vytvorený variant nebude úplne zodpovedať vašim predstavám. Prirodzene, nezabudnite ani na farebné pozadie vo vašom obľúbenom odtieni. Hotový návrh pošlite nám a potom vám už zostáva len počkať na svoj nový kryt a tešiť sa z pozitívnych reakcií okolia, ktorými vás určite ľudia zahrnú.

Urobte si radosť krytom s vlastným motívom

Omrzel vás starý obal na mobil alebo ste si kúpili úplne nový model telefónu a nepáči sa vám nič, čo ste dosiaľ našli v ponuke obalov? Nech už je to akokoľvek, možnosť vykúzliť si s troškou fantázie vlastný obal je tu stále pre vás. Nechajte sa pohltiť kreatívnymi myšlienkami a stvorte niečo nádherné, čo u vás bude každý obdivovať. Pochváľte sa svojou tvorbou a hrdo noste kryt s vlastným motívom všade so sebou.