CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo A9 (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Najkrajšie obaly na mobil? Tie s vlastným dizajnom

Kryty na telefóny s vlastnou potlačou začínajú byť aj u nás veľmi trendovou záležitosťou. Nasadnite na novú vlnu aj vy a noste na svojom mobile hrdo obal, ktorý si sami navrhnete a graficky spracujete. Je to eľmi jednoduché a výsledok vyzerá ako od profesionála. Naviac naša tlač je veľmi kvalitná, len tak ľahko ju z obalu nezmyjete ani neošúchate a tak vám originálny obal vydrží na naozaj dlhú dobu.

Navrhnite si vlastný kryt podľa svojho vkusu

Dizajn krytu na telefón môže navrhnúť každý z vás. Celú výrobu si môžete vyskúšať v našom online editore. Je to veľmi jednoduché, pretože program funguje na princípe toho, že všetky obrázky, pozadia a nápisy upravujete priamo „na obale“ telefónu. Používame biely podkladový materiál, aby vaša grafika čo najlepšie vynikla. Preto nezabúdajte, že ak niektoré miesta vynecháte, ostanú biele. Na svoje puzdro si môžete dať čokoľvek – fotografie z galérie vo vašom telefóne či počítači, naše obrázky špeciálne pripravené pre vás, akékoľvek farebné pozadie, logá, vaše autorské obrázky a dokonca aj nápisy. Napríklad vlastné meno, obľúbené motivačné motto či text svojej najobľúbenejšej piesne. Fantázií sa medze nekladú! A ak vás práve napadlo, že tieto obaly môžu byť skvelým darčekom aj pre vašich blízkych, trafili ste do čierneho!

Oppo A9 (2020) vás podrží spoľahlivo a po naozaj dlhú dobu

Hľadáte dobrý telefón so skvelým fotoaparátom a ultravýkonnou batériou? Spoľahnite sa na Oppo A9 2020! Hneď na prvý pohľad si iste zamilujete jeho moderný vzhľad a prepracovaný dizajn. To však nie je všetko. Jeho displej ponúka viac než priemernú ostrosť a naviac vysokokapacitná 5 000 mAh batéria podrží vaše aktivity až niekoľko dní. Dokonalý fotoaparát so štyrmi objektívmi vám potom zaistí naozaj skvelý zážitok z fotenia nehovoriac o selfie fotoaparáte s technológiou AI pre skrášlenie vašich prirodzených čŕt tváre. Neopomeňme ani moderný dizajn a prepracované krivky telefónu, ktorý mu dodajú ten správny štýl, ktorý k vám presne zapasuje!