CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo A73 4G

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Dokonalé obaly s vlastným motívom na Oppo A73 4G

Nechcete si už vyberať zo stoviek možností krytov na telefón, z ktorých sa vám žiadna nezdá celkom optimálna a ako šitá na mieru pre vás? Pripravte si vlastný motív obalu na telefón so svojou fotografiou, ktorá bude originálna a jedinečná. Skončia sa tak časy, kedy ste sa cítili trápne, pretože ste mali rovnaký obal ako vaša najlepšia kamarátka, od dnes už nemusíte “opakovať” po nikom. 

Vyrobte si vlastný kryt na mobil

V prvom kroku si musíte vybrať typ krytu na telefón Oppo A73 4G, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Či už to bude knižkový kryt chrániaci aj prednú časť vášho telefónu alebo silikónový model, ktorý je kompaktnejší, necháme na vás. Potom si upravte grafiku v našom online editore. Na svoj obal môžete použiť akékoľvek obrázky, ktoré máte uložené v galérii telefónu alebo počítača. Pamätajte len na to, aby boli v čo najlepšej kvalite. Môžeme totiž spracovať len také fotografie, ktoré na kryte nebudú priveľmi rozmazané. Svoju fotku upravte tak, aby jej podstatnú časť nezakrýval výrez na fotoaparát či ďalšie výrezy na zadnej strane mobilu. Pridajte text, iné obrázky, skontrolujte a potvrďte. Nemusíte si sťahovať žiadnu aplikáciu. Všetko urobíte jednoducho online pomocou nášho editora. 

Pokrokový Oppo A73 4G

Vstúpte do sveta nových možností s telefónom Oppo A73 4G. Hneď zo štartu vám ponúka krásny dizajn doplnený o farby Navy Blue alebo Classic Silver. Ktorékoľvek prevedenie si vyberiete, nebudete ľutovať. Tento mobil vám totiž okrem atraktívneho zovňajšku ponúka aj silný osemjadrový procesor Qualcomm SM6115 Snapdragon 662, ktorý vám zaistí pútavé a neprerušované hranie hier či sledovanie vidí v tom najvyššom rozlíšení a taktiež prepracovaný 6,44-palcový AMOLED displej. Veľkou výhodou je aj optický senzor odtlačkov prstov či fotoaparát so štyrmi šošovkami. Hlavný objektív má pritom rozlíšenie 16 MPx, vedľajšie potom 8 MPx (ultraširoký objektív) a dvakrát 2 MPx (snímače hĺbky).