Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo A53

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyrobte si vlastný obal na svoj Oppo A53

Váš Oppo A53 si zaslúži byť výnimočný rovnako ako vy. Vytvorte pre neho obal, ktorý bude jediný na svete. S vašou vlastnou fotografiou doladenou do dokonalosti. Pridáte sa tak k mnohým celebritám a influencerom, ktorí svoje fotografie na obaloch ukazujú hrdo svetu na selfie fotkách o zrkadlo alebo pri iných príležitostiach. Je to pritom veľmi jednoduché. Nahrajte svoju vybranú fotografiu do našej online kreatívnej dielne, upravte ju, pridajte textové pole, svoju obľúbenú farbu či niektorý z motívov, ktoré pre vás pripravili naši grafici. My vašu grafiku vytlačíme na ten najkvalitnejší biely podklad tak, aby čo najlepšie vynikli jej farby a motívy. Zároveň sa nemusíte báť, že vám farby po niekoľkých rokoch vyblednú alebo sa zošúchajú. Obal môžete pokojne umývať aj pod tečúcou vodou alebo pomocou vlhkej handričky.  

Kryt s vlastnou fotografiou na Oppo A53

Obaly s vlastnými motívmi nie sú len záležitosťou trendov a štýlu. Dokážu totiž veľmi efektívne ochrániť váš Oppo A53 pred poškodením, škrabancami, pádmi na tvrdé povrchy či nečistotami a vlhkosťou. Zachovajú jeho hodnotu po dlhé roky a vy si môžete užívať mobil v bezchybnom stave. Su vyrábané z odolných materiálov príjemných na dotyk aj na pohľad. Zamilujte sa do nich na prvý pohľad.      

Oppo A53 pre všetkých používateľov

Telefón Oppo A53 splní všetky vaše sny o modernom zariadení ideálnom hlavne pre mladších používateľov. Určite vás na prvý pohľad zaujme telo telefónu – krásne sfarbené a s jemnou textúrou pripomínajúcou zvlnený oceán. Tento smartfón vás naviac nikdy nenechá v štichu. Prichádza s batériou s kapacitou 5 000 mAh a funkciou rýchleho 18W nabíjania. Užijete si s ním prvotriedne sledovanie videí vďaka 90 Hz Neo-displeju a taktiež skvelý audio zážitok so zabudovaným duálnym stereo systémom. Oprite s a vychutnávajte si s ním hudbu, filmy, videá a vaše ďalšie obľúbené internetové obsahy.