CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo A31

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na OPPO A31 celkom sami!

Dnešná doba je skvelou príležitosťou na to, aby ste vyzdvihli svoju jedinečnosť. Vytvorte si preto jedinečný kryt na mobil, aký nemá nikto z vašich priateľov a známych – s vlastnou dokonalou fotografiou! Že s grafikou neviete pracovať a proces tvorby sa vám zdá zbytočne zložitý? Ale kdeže! Je to jednoduché. Najprv si vyberte typ obalu na váš OPPO A31 z kategórií vyššie. Ak máte záujem o ochranu celého telefónu aj s displejom, zvoľte spoľahlivý knižkový obal, na ktorom budete mať naviac dostatok priestoru pre vyjadrenie vlastnej fantázie. Ak hľadáte niečo menšie a elegantnejšie, siahnite po silikónovom obale. Kliknite a automaticky vás presmerujeme do našej online kreatívnej dielne, kde môžete na svojom originálnom kryte začať nerušene pracovať.

Ako si navrhnete vlastné motívy krytu na mobil?

Teraz sa už iba stačí rozhodnúť, aký motív si na svoj obal vyberiete. Bude to fotografia z dovolenky? Alebo svadobné obrázky či fotky vašich detičiek? Je to len na vás. Fotku môžete doplniť aj textom, rôznymi motívmi alebo zaujímavými farbami. Že vám chýba inšpirácia? Prezrite si náš účet na Instagrame, kde vám influenceri ukážu, ako na to.

S OPPO A31 zabudnite na nudu

Veľká, 4 230 mAh batéria, ktorá vás podrží celé dni, fotoaparát s tromi objektívmi a moderný dizajn. To sú najväčšie výhody telefónu OPPO A31. Je ich však omnoho viac a jednou z nich je aj priaznivá cena. Tento smartfón vás už na prvý pohľad vás ohúri 6,5-palcovým vodeodolným displejom, ktorý chráni obmedzovaním modrého žiarenia aj váš zrak. Predný 8 MPx fotoaparát dokáže zachytiť krásne selfie zábery s úpravou kompozície podľa veku a pohlavia používateľa. Naviac zadný fotoaparát pracuje intenzívne s úpravou farieb či portrétmi. Ešte stále sa neviete rozhodnúť? Nechajte sa ním zlákať a nezabudnite ho doplniť aj sexy obalom podľa vašich predstáv.