Navrhnite si vlastnú puzdro pre OPPO A1K

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Doprajte si výnimočný kryt na mobil s vlastnou potlačou

Priali by ste si mať telefón, ktorý nemá nikto iný na svete? Toto prianie vám asi splniť nedokážeme. Ale čo tak možnosť navrhnúť si na váš Oppo A1K aspoň originálny obal presne podľa vašich predstáv? Budete s ním výnimoční a naviac do tejto “parády” nemusíte investovať viac, akoby ste si kupovali celkom obyčajný kryt na telefón.

Originálne a kvalitné obaly na mobilné telefóny

Aj keď bude mať váš obal výhodu v tom, že bude jediný na svete, nezabúdajte, že by mal spĺňať aj iné dôležité parametre. V prvom rade by mal na mobil správne priliehať a neobmedzovať váš Oppo A1K vo funkčnosti. Musí byť vyrobený z kvalitných materiálov a zabrániť tak poškodeniu vášho zariadenia. A samozrejme by mal byť vytlačený na kvalitnom podklade, z ktorého sa len tak ľahko neošúcha a bude krásne viditeľný. To všetko naše obaly spĺňajú. Teraz teda už len ostáva prejsť do nášho editora a začať kúzliť. Na biele pozadie si navolíte všetko, čo si predstavujete – od fotiek cez farebné vzory až po motivačné mottá. Keď máte hotovo, grafiku potvrdíte a už len čakáte, kým vám váš jedinečný telefón zazvoní pred vašimi dverami.

Váš Oppo A1K v štýlovom obale zažiari

Vyskúšali ste už na vlastnej koži smartfóny od výrobcu Oppo? Možno je najvyšší čas. Model A1K vám ponúka mnoho výhod, ktoré ocenia hlavne nenároční používatelia uprednostňujúci telefón, ktorý nestojí celý majetok. Telefón vás už na prvý pohľad iste poteší 6,10-palcovým displejom s rozlíšením 720 x 1560 pixelov a 2 GB úložného priestoru. Veľkou výhodou je aj jeho 4000 mAh batéria, ktorá vás podrží aj v dňoch, ktoré musíte celé stráviť sledovaním správ, telefonovaním či pri online funkciách. Naviac je pri ňom dostupná aj funkcia dual SIM či príjemné dvojfarebné prevedenie v červenom či čiernom plaste.