CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo A15

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na telefón v znamení „urob si sám“

Poznáte starú pravdu o tom, že čo si nespravíte sami, to akoby ani nebolo? Pri obaloch na telefóny to platí dvojnásobne. Prestaňte sa preto spoliehať na motívy, ktoré pre vás pripraví niekto iný a vykúzlite zo svojho mobilu unikátny kúsok, aký nemá nikto iný na zemi. Dokážete to pomocou výroby krytu so svojimi vlastnými motívmi a fotografiami. Je to veľmi jednoduché. Stačí, keď si vyberiete typ obalu na svoj mobil Oppo A15, potvrdíte ho jedným kliknutím a presmerujete sa tak do online editoru krytov na stránkach etuo.sk. Tu upravíte svoj obal veľmi intuitívnym spôsobom do podoby, s ktorou budete jednoducho nadšení. Ak ste hotoví, svoj dizajn ešte poriadne skontrolujete a odošlete nám ho na prípravu. Budeme sa mu venovať do ďalšieho pracovného dňa tak, aby ste vysnené puzdro mali doma čo najskôr.

Kvalitný obal – telefón v bezpečí

Vaše motívy tlačíme na kvalitné biele podklady, na ktorých čo najlepšie vyniknú všetky farby vášho dizajnu. Je veľmi dôležité, aby boli vaše fotografie v dobrom rozlíšení tak, aby čo najlepšie vynikli na puzdre. To je samo o sebe vyrobené z prvotriedneho TPU materiálu. Všetky pigmenty tak ostanú spoľahlivo zafixované, ochránené pred vlhkosťou, vyblednutím aj zošúchaním. Obaly tak môžete očistiť aj od baktérií pomocou antibakteriálnych gélov alebo mydla a netrúfne si na nich ani zub času.

Pohodlný partner na každý deň Oppo A15

Brúsite si zuby na telefón Oppo A15? Potom určite neurobíte chybu! Ide totiž o cenovo dostupný telefón s niekoľkými zaujímavými špecifikáciami pre bežného ale aj náročnejšieho používateľa. Jeho veľkou výhodou je napríklad batéria s kapacitou 4 230 mAh, ktorá vydrží 16 hodín surfovania po internete alebo 6 hodín intenzívneho hrania hier či trojitý fotoaparát v spojení s 5 MPx selfie kamerou. Tá navyše dokáže rozoznávať tváre, čo sa vám iste zapáči pri technológii odomykania obrazovky.