CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo A12

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryt s vlastným motívom na OPPO A12

V dnešnej dobe žijeme v časoch masovej výroby. Mnoho našich aktivít to zjednodušuje, ale stráca sa priestor pre vlastnú tvorivosť aj originalitu. Práve preto vás v etuo.sk podporujeme v pretvorení vlastnej fantázie do reality – presnejšie do originálnych krytov na telefón určených len pre vás. Na tento kryt si môžete pripraviť prakticky čokoľvek od svojich obľúbených fotografií alebo svojho mena cez motivačné citáty, obľúbené logá či akékoľvek iné obrázky z našej predpripravenej galérie. Naši zákazníci si často z obalov na telefóny vyrábajú aj motivačné nástenky, ktoré ich posúvajú v živote vpred a motivujú k práci alebo k tomu, aby išli za ich snom. Jednoducho kombinujte, dolaďujte a spájajte podľa svojich vlastných predstáv. Je to veľmi jednoduché. Pre tvorbu takéhoto obalu na OPPO A12 nepotrebujete sťahovať ani ukladať nijakú aplikáciu. Všetko vyriešite online pomocou našej online kreatívnej dielne. Motívy vám následne pošleme vytlačené na kvalitnom bielom podklade – tak, aby všetky farby vynikli čo najlepšie a zachovali sme ich výraznosť po celú dobu používania.

Originálny obal na telefón – pre seba alebo ako darček

Kryty na telefón s vlastnou fotografiou či potlačou sú určite krásnym doplnkom pre vás, ale hodia sa aj ako narodeninový či vianočný darček pre vašich blízkych. Sú totiž veľmi osobné ale zároveň aj praktické a vydržia v skvelom stave po celé roky.

OPPO A12 vás presvedčí o kvalite za skvelú cenu

Smartfón OPPO A12 si jednoducho zamilujete na prvý pohľad. Ponúka vám množstvo zaujímavých funkcií, ako napríklad Samrt Assistant, kde si prezriete stav svojho kalendára, akcií na burze či osobný fitness level. Jeho dvojitý 13 MPx fotoaparát vám upraví fotografie na základe scenérie, vášho veku, farby pleti ale aj vzdialenosti od foteného objektu. Audio kvalitu bude pomocou technológie Dirac optimalizovať na základe toho, či práve hráte hry, počúvate hudbu alebo sledujete video. Jednoducho autentický zážitok.