Navrhnite si vlastnú puzdro pre Oppo

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitné kryty s vlastným motívom pre váš OPPO smartfón

Vlastníte dotykový telefón značky OPPO a premýšľate, ako ho najlepšie ochrániť pred poškodením? Obaly a kryty s vlastným motívom chránia pred škrabancami, ryhami aj prasklinami a plnia aj estetickú úlohu. Telefón značky OPPO s vlastnou potlačou môže byť vo vami navrhnutom kryte úplne jedinečný a unikátny. Mimoriadne efektné sú najmä kryty s fotografiou! Váš obal pokojne môže zdobiť fotka vašich ratolestí, domácich maznáčikov, dovolenková spomienka alebo obľúbený snímok celej vašej rodiny. V ponuke nášho e-shopu etuo.sk nájdete nielen ochranné prvky pre mobily, ale aj kryty na tablet OPPO, ktoré z vášho zariadenia urobia nezameniteľný kus. Netúžite po originálnom obale pre váš tablet? Stavte na univerzálne jednofarebné puzdrá na tablet OPPO z našej ponuky.

Prečo používať ochranné príslušenstvo pre telefóny OPPO?

Obaly a kryty na mobil OPPO sú skvelým ochranným a estetickým doplnkom vášho telefónu! Ten vám môže ušetriť veľa peňazí, ktoré by ste pri jeho mechanickom poškodení museli vynaložiť za drahé servisné opravy poškodených častí telefónu. Ruku na srdce, nie je lepšie investovať pár desiatok eur namiesto kúpy nového mobilu? A ešte k tomu sa váš telefón vďaka originálnemu obalu skvelo odlíši od iných OPPO telefónov. Ďalším argumentom pre obstaranie ochranného príslušenstva pre telefóny OPPO je aj fakt, že smartfóny s krytmi či obalmi sa jednoducho lepšie držia v ruke. Obaly a kryty chránia najmä zadnú časť telefónu a jeho boky, no ak zvolíte puzdrá, bude váš chytrý mobil chránený aj z prednej strany. Prípadne stavte na doplnkové produkty z našej ponuky, akými sú ochranné fólie na displej, prípadne tvrdené sklá.

OPPO - piaty najväčší výrobca telefónov na svete

Čínska firma OPPO je u nás takmer neznáma, no patrí jej piatej miesto na trhu s mobilnými technológiami, týkajúce sa produkcie. Či sa jej podarí uspieť aj na našom trhu, ukáže až čas. Zákazníkov by mohla presvedčiť lákavá cena a dobrá kvalita smartfónov tohto čínskeho dodávateľa.