CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre OnePlus Nord N100

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal s vlastnou fotografiou na 

Kvalitné ochranné príslušenstvo udrží vaše mobilné zariadenie bez škrabancov a zbytočných poškodení celé roky. Práve preto ho tak milujeme – môžeme sa naň spoľahnúť a naviac nám dodáva pocit bezpečia a dokonale dopĺňa náš štýl. A osobitý, originálny štýl je presne to, čo vám ponúkame. Vylaďte si svoj kryt do dokonalosti s vlastnou fotografiou a môžete si byť istí, že nikto iní nebude mať taký istý obal na OnePlus Nord N100 ako vy. 

Výroba vlastného krytu na mobil je zábava 

Najťažšie na výrobe vlastného obalu na telefón je vybrať si dokonalú fotografiu z vašej galérie. Zvolíte si tú s vašou drahou polovičkou, so svojimi deťmi alebo s vnukom či vnučkou tak, aby ste si ich mohli každý deň prezerať? Fantázii sa medze nekladú, a tak je viac než vhodné vybrať aj fotku vášho domáceho maznáčika či vašej obľúbenej aktivity. Keď máte jasno v tom, aká fotka bude váš obal zdobiť, vyberte si typ obalu. Môže to byť knižkový model chrániaci aj displej alebo jednoduchší silikónový kryt. Naša aplikácia vás následne priamo presmeruje do online editora, kde si fotku na obale intuitívne upravíte, pridáte ďalšie farby, texty či motívy a uložíte. Potom už stačí kryt len odoslať a počkať na skvelý, kvalitný výsledok.     

OnePlus Nord N100 ako skvelý spoločník

Dajte zelenú skvelému výkonu za super cenu. Presne tak si totiž užijete s telefónom OnePlus Nord N100. Môžete od neho očakávať len to najlepšie - veľkú HD+ obrazovku v kvalitnom rozlíšení, vysokokapacitnú batériu s nadštandardnou výdržou, odskúšaný operačný systém Android10 s Google Play ale hlavne bezproblémový výkon zaručený vďaka osemjadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 460. Navyše vám ponúka krásny a moderný dizajn doplnený o oblé tvary a modernú šedú farbu tela.