Navrhnite si vlastnú puzdro pre OnePlus Nord N10 5G

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Neopakovateľný obal na telefón - s vlastnou fotografiou

Ochranné materiály sa v dnešnej dobe stali neoddeliteľnou súčasťou kultúry nákupu nových mobilných zariadení. Telefóny máme totiž neustále pri sebe, v rukách a pred očami a tak sa rapídne zvyšuje šanca, že sa vyskytne nejaká nepredpokladaná situácia. Preto je potrebný kvalitný kryt na telefón. Nevyberajte si však len tak nejaký obal. Objednajte si navyše ten najoriginálnejší na trhu - s vašou vlastnou fotografiou vyrobený presne na mieru. Vybrať si môžete akýkoľvek typ krytu a dať si na neho akúkoľvek fotografiu. Vašu, svojich blízkych, detí, domácich miláčikov alebo kohokoľvek iného. Je neopakovateľný, jedinečný a nikto nebude mať rovnaký obal ako vy. Zistite, ako na to. 

Vybírejte zodpovědně

Výroba vlastného motívu na obal je veľmi jednoduchá a navyše veľmi zábavná. Najťažšia úloha bude vybrať tú správnu fotografiu, ktorú si na obal dáte. Či už to bude vaša obľúbená svadobná fotka, logo vašej firmy alebo obrázok, ktorý máte zarámovaný nad posteľou, fantázii sa medze nekladú. Vyberte si typ obalu, kliknite si na neho a naša stránka vás automaticky presmeruje do online editora. Tam si nahrajte svoju vybranú fotografiu, umiestnite ju správne na svoj obal, pridajte farby a iné vzory a skontrolujte. Potom ste hotoví a grafiku nám už len prepošlete. Počkajte si na dokonalý výsledok, na ktorý ste sa tešili.      

Vyberte si OnePlus Nord N10 5G

Užívajte si telefón s nadštandardnou výbavou za cenu mobilu strednej triedy. Dokážete to s novým modelom od OnePlus, Nord N10 5G. Za super cenovku vám totiž ponúka hneď štyri objektívy fotoaparátu s rozlíšením hlavnej šošovky 64 MPx s EIS a clonou f/1,79, 6,49-palcový displeji s 90 Hz a taktiež podporu 5G. To ale nie je všetko. Užijete si s ním taktiež veľmi intuitívne prostredie OxygenOs či skvelý zvuk vďaka duálnym reproduktorom. Jeho dizajn naviac poteší všetkých, ktorí majú radi moderný štýl a prepracované detaily.