Navrhnite si vlastnú puzdro pre OnePlus Nord

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si svoj obal celkom sami

Vyšperkujte si obal na svoj OnePlus Nord tak, že sa oň budú zaujímať všetci vaši priatelia aj známi. Hneď na prvý pohľad. Môžete si ho totiž vytvoriť celkom sami len pomocou našej online aplikácie. Je to veľmi jednoduché: nájdite vhodnú fotku, nahrajte ju na naše stránky, upravte a zašlite na spracovanie. O nič iné sa starať nemusíte. O pár dní vám doručíme obal presne podľa vašich predstáv a toho, ako ste si ho sami navrhli. Páči sa vám taká predstava? Vitajte v etuo svete krytov na mobily vlastnej výroby.

Obaly na OnePlus Nord: podľa vašej fantázie

Kryt na telefón si vytvoríte celkom sami podľa toho, čo sa vám páči. Bude to obal s jednou dominantnou fotkou? Alebo sa skôr cítite na vytvorenie originálnej koláže niekoľkých fotiek z dovolenky? Uvažovať môžete aj nad vytvorením puzdra s fotografiou svojho obľúbeného speváka doplnený o názov jeho najznámejšej piesne. Alebo si navrhnite kryt s fotkami vašich detí a doplňte ho o rôzne obrázky či ich obľúbené farby. Je to len a len na vás. Ak vám však chýbajú nápady, prezrite si náš etuo profil na Instagrame a načerpajte inšpiráciu od influencerov a ambasádorov našej značky. Ste pripravení? Začnite sa chváliť so svojim originálnym obalom, ktorý nemá nikto iný na svete.

OnePlus Nord pre mladú generáciu

Smartfón svojimi funkciami a vzhľadom ako stvorený pre mladých – to je OnePlus Nord. Vychutnajte si s ním každú chvíľku naplno vďaka pripojiteľnosti na 5G sieť, s ktorou za pár minút stiahnete svoj seriál, porozprávate s blízkymi akoby ste sedeli s nimi na kávičke alebo zahráte online hry bez akéhokoľvek oneskorenia akcie. Naviac má aj výkonný 48 MPx zadný fotoaparát so štyrmi objektívmi a ultraširokú prednú kameru na dokonalé selfie zábery. Zamilujete sa do tohto telefónu aj vy?