CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre OnePlus 8T

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne obaly na OnePlus 8T s vlastnou fotkou

Krty s vlastnou fotografiou sa dnes na mobiloch jednoducho nosia a sú veľmi populárnou záležitosťou. Nasadnite aj vy na tento trend a urobte si zo svojho telefónu ten najoriginálnejší a najvýkonnejší rámček na fotky na svete. Na svoj obal si môžete dať jednu fotku alebo hneď niekoľko záberov a vytvoriť tak efektnú koláž. Alebo aj motivačnú nástenku, ktorá bude tvoriť základ vášho plánu za úspechmi a životnými cieľmi. Že sa neviete rozhodnúť, aký štýl obalu si vytvoriť? Nezúfajte, prezrite si náš instagramový účet, kde nájdete inšpirácie od našich šikovných influencerov. Puzdier si môžete vytvoriť hneď niekoľko a striedať ich v závislosti na udalosti či vašej aktuálnej nálade. A platí to aj ako tip na skvelý vianočný či narodeninový darček.

Tvorba krytu s vlastným motívom

Procesu tvorby grafiky svojho krytu sa vôbec nemusíte báť. Je to jednoduché a zvládnete to aj vy rovnako ako vaši mladší súrodenci či rodičia. Nemusíte si nič sťahovať do svojho zariadenia, celkom pokojne vám postačí aj internet a chuť sa zabávať. Výberom vhodného typu krytu na svoj OnePlus 8T vás naše webovky presmerujú priamo do online editora, kde sa dejú zázraky. Nahrajte si do tohto priestoru svoju fotografiu a doplňte ju o textové pole, najrôznejšie farbičky alebo obrázky, ktoré pre vás pripravil tím našich grafikov.

Dostupný a pokrokový OnePlus 8T

Telefón OnePlus 8T vás dostane na prvý pohľad. Ako prvé si iste všimnete jeho jednoduchý ale pritom pôsobivý dizajn, hladké telo a prenikavú farebnosť. Celkový dojem dopĺňa aj 90 Hz Fluid displej s podporou HDR 10+ a naozaj žiarivo živými farbami. Nechajte sa prekvapiť aj dokonalým výkonom ťahaným procesorom Qualcomm Snapdragon 865 či možnosťou neuveriteľne rýchleho 5G pripojenia. S telefónom si užijete aj 48 MPx kameru a taktiež skvelé audio zážitky pri sledovaní filmov, seriálov alebo videí.