CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre OnePlus 8 Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt na mobil, aký nebude mať nik iný

Kryty s vlastným motívom predstavujú jedinečnú možnosť, ako sa odlíšiť od bežných používateľov smartfónov. Ak si totiž navrhnete svoj jedinečný motív, budete mať istotu, že rovnaký obal na mobil nebude mať okrem vás nikto iný. Podľa toho, čo bude ústredným vzorom vášho krytu či puzdra na mobil, mnohí ľudia okolo vás zistia viac o vás, vašich záľubách alebo preferenciách. Je síce pravda, že v eshopoch sú k dispozícii mnohé pekné a zaujímavé obaly, nič sa však nevyrovná vlastnej tvorbe. Okrem toho viacerí majitelia smartfónov, ktorí túžia po nápaditosti, hľadajú niečo nové a neopozerané. Nepremeškajte túto unikátnu príležitosť, ako si navrhnúť obal podľa toho, čo sa páči práve vám.

Vytvoriť si vlastný obal na mobil je úplne jednoduché

Ak máte nápad na vlastný motív alebo chcete zaujímavým obalom potešiť niekoho zo svojich blízkych, neváhajte. Navrhnite si ho vďaka nášmu jednoduchému nástroju na vytváranie vlastného krytu alebo puzdra na mobil. Môžete si byť pritom istí, že výsledok bude rovnako kvalitný ako naša potlač na vlastných výrobkoch. Nemusíte mať obavy, že by vami vytvorený obal na OnePlus 8 Pro na mobil nesedel. Dôvodom je fakt, že všetky obaly z nášho sortimentu, určené pre jednotlivé typy telefónov, sú všetkými svojimi parametrami prispôsobené danému telefónu. Kryt alebo puzdro tak na mobil dokonale sadne, telefón v ňom nebude voľne „plávať“ a nebude potrebné ho ani snímať v prípade, že budete chcieť pripojiť slúchadlá alebo nabíjačku.

Motív na obale na OnePlus 8 Pro máte vo vlastných rukách

Prispôsobte si farbu, motív či nápis na obale na telefón podľa seba. Nezáleží na tom, či dáte prednosť fotografii, obrázku z galérie alebo fotobanky, prípadne obal oživíte príhodným citátom alebo grafikou. Všetky nápady, pre ktoré sa rozhodnete, usporiadajte do návrhu, ktorý nám zašlete a my vám následne odošleme originálny obal na telefón v podobe, v akej ste si ho sami vytvorili.