Navrhnite si vlastnú puzdro pre OnePlus 8

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Stavte na jedinečné kryty s vlastným motívom pre OnePlus 8

Nemusíte patriť medzi umelecky nadaných ľudí, aby ste sa odlíšili od davu prostredníctvom vlastného krytu. Uniformita sa už nenosí a preto sa nebojte dať zbohom bežne dostupným puzdrám a krytom, ktoré má dnes už naozaj každý. Namiesto nich môžete svoj mobilný telefón zaodieť do niečoho naozaj skvostného – obalu s vlastným motívom, ktorý si vytvoríte podľa svojich predstáv. Dokonca nemusíte mať strach ani z toho, že by ste nejakým spôsobom obmedzili funkčnosť alebo výkonnosť svojho smartfónu. Vďaka tomu, že citlivo vykrojené otvory kopírujú, no pritom ani najmenej nezakrývajú nabíjací ani slúchadlový konektor, môžete smartfón naplno používať bez toho, aby ste ho vôbec museli vytiahnuť z obalu. To značí, že či už budete mať telefón práve v rukách alebo ho položíte niekde bokom, po celý čas bude dokonale chránený pred možným nebezpečenstvom.

Kreatívna výzva, ktorú stojí za to prijať

Vytvoriť si kryt s vlastným motívom je niečo, čo určite neoľutujete. Nejde totiž o žiadny náročný postup, naopak, všetko je veľmi jednoduché a krok po kroku vás navedie až k finálnemu výsledku. Za zmienku určite stojí to, že obal si môžete navrhnúť nielen s obrázkami z fotobanky či galérie, ale pridať môžete aj text, ktorý vám k tomu najlepšie pasuje. Romantický, vtipný, tematický alebo zvierací motív si upravíte tak, aby ste boli maximálne spokojní s výsledkom. Svoj návrh pošlete nám a my vaše kreácie umiestnime na vybrané puzdro na mobil. Pri práci využívame technológiu, ktorá zaisťuje odolnú potlač sýtych farieb, ktorá skvele odoláva ošúchaniu. Váš originálny obal na smartfón tak bude aj po dlhom čase používania vyzerať ako nový.

Efektné kryty s vlastným motívom vám zaručia obdiv

Neskrývajte svoj talent a smelo ho ukážte všetkým na oči. Obal na mobil, ktorý nosíte neustále so sebou, je skvelým miestom, ako ho zviditeľniť. Zaujmite svoje okolie a vystúpte z radu vďaka krytu na mobil s vlastným motívom.