CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre OnePlus 7T Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyzerajte trendy s obalmi na telefón na mieru

Pri personalizácii vášho krytu sa fantázii medze nekladú. Radi by ste mali na svojom mobile fotku vašej obľúbenej jógovej pozície, východu slnka nad morom, rannej šálky kávy alebo svojich blízkych, detí alebo priateľov? Svoj originálny obal máte teraz na dosah ruky. Vyberte si z počítača obľúbenú fotografiu, dolaďte ju pozitívnym mottom či obľúbeným textom piesne, pridajte farbičky a skontrolujte. Po potvrdení vám obal odosielame do jedného pracovného dňa. A to nie je všetko! Všetky kryty na telefóny sa vášmu telefónu OnePlus 7T Pro krásne prispôsobia a tak máte pocit bezpečia po celý čas používania.

Vlastný dizajn puzdier a špičková ochrana

Sú vyrobené z kvalitného a flexibilného TPU materiálu, ktorý k vášmu telefónu neprepustí deštruktívnu energiu pádov ani škrabance od rôznych ostrých predmetov. Všetky vaše grafiky vytlačíme na biely podklad tak, aby každá jedna farba vynikla čo najlepšie. Myslite však na to, že vynechané miesta ostanú biele, preto si svoju grafiku pred potvrdením a odoslaním ešte starostlivo skontrolujte. Obaly sú naviac ochránené aj od odlupovania farby, takže sa o svoje fotografie nemusíte báť. Štýlovo, kvalitne a bez poškodenia, to je naše heslo!

Vlajková loď OnePlus zakotvila aj u nás

Keď výrobca OnePlus zvolil model telefónu 7T Pro za svoju novú vlajkovú loď, iste tušil, že o ňu spotrebitelia na trhu budú mať veľký záujem. Tento telefón totiž nie je len preplnený skvelými funkciami, ale taktiež vyzerá fantasticky! Ponúka napríklad vylepšený fotoaparárát s tromi objektívmi, ktoré pre vás nafotia naozaj kvalitné a veľmi príjemné zábery, kapacitu batérie až 4 085 mAh a kvalitný 6,67-palcový displej s jemným rozlíšením 3 120 × 1 440 pixelov k dispozícii s integrovanou čítačkou odtlačkov prstov. Presne taký, po akom dnes túžia mnohí používatelia. Naviac ponúka vďaka procesoru Snapdragon 855+ bezproblémový chod a naozaj výkonné fungovanie.