+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre OnePlus 7T

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Originálny obal na telefón môžete mať aj vy

Personalizované predmety dnes miluje každý z nás. Od kľúčeniek či pohárov s vlastným menom až po náramky s iniciálmi milovaných. Napadlo vás však niekedy prispôsobiť si na mieru aj obal na telefón? Je to naozaj veľmi jednocuhé a naviac zábavné. K obyčajnému krytu si tak vytvoríte omnoho väčšie puto a nebudete ho mať potrebu každý týždeň vymieňať za niečo nové, čo už možno aj tak mnohí z vašich priateľov vlastnia.

Kvalitná tlač a ochrana pre váš OnePlus 7T

Vašu grafiku vždy tlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby čo najlepšie vynikla každá jedna farba. Obaly sú naviac odolné nielen voči vonkajším vplyvom, pred ktorými ochraňujú váš telefón, ale taktiež pred olúpaním farby. V prípade, že by sa vám obal zašpinil, ho jednoducho môžete utrieť vlhkou handričkou bez obáv, že sa fotografií na ňom čokoľvek stane. Osobný obal nie je len originálnym riešením pre váš telefón, ale taktiež tip na skvelý darček pre vašich blízkych. Je praktický, budú ho pri sebe nosiť dennodenne a naviac im bude vždy pripomínať osobu, ktorá ho darovala. Ak chcete vytvoriť originálny obal s vlastnou potlačou pre seba a svojich blízkych, ale nejako vám chýba nápad, inšpirujte sa na našom Instagrame, kde nájdete zaujímavé kryty, tipy a rady od odborníkov či blogerov.

OnePlus 7T pre nadšencov technológií

Telefón so 17 mm superširokouhlým objektívom s rozlíšením 16 MPx, so 48 MPx všestranným objektívom vhodným na väčšinu situácií a 51 mm teleobjektívom pre priblíženie vzdialených scén si jeho používatelia jednoducho zamilujú! Softvérovú stránku smartfónu obstaráva lákavá grafická nadstavba Oxygen OS a displej mobilného telefónu OnePlus 7T sa pýši uhlopriečkou 6,55" s jemným rozlíšením 2 400 × 1 080 pixelov. Výkonná batéria s kapacitou 3 800 mAh a rýchlym dobíjaním či vylepšený 8-jadrový čip Snapdragon 855+ sú už len čerešničkou na torte krásneho dizajnu a pôsobivých funkcií.