Navrhnite si vlastnú puzdro pre OnePlus 7 Pro

No search results

Navrhnite si puzdro s vlastnou potlačou ešte dnes

Krytov na telefóny sú na svete celé miliardy. Preto je pochopiteľné, že sa vám nechce nosiť taký model, ako majú všetci ostatní. Čo keby ste však zistili, že sa to dá aj inak – s obalmi na smartfón, ktoré si vymyslíte a navrhnete vy sami. Získate tak obal, ktorý nemá doslova nikto iný na tejto planéte.

Ako si vyrobiť vlastný obal na smartfón OnePlus 7 Pro

Pre navrhnutie svojho originálneho krytu na telefón OnePlus 7 Pro nemusíte byť grafický expert či programátor. Na začiatok postačí, pokiaľ si vyberiete typ puzdra, ktorý vám bude plne vyhovovať. Bude to skôr praktický knižkový model, alebo stavíte na transparentnú silikónovú klasiku? Nech už je to akokoľvek, váš obal sa telefónu 100% tvarovo prispôsobí. Všetky totiž rešpektujú výrezy na fotoaparátu i konektory slúchadiel alebo nabíjačky a ich okraje siahajú tesne nad displej telefónu tak, aby bol v bezpečí pri bežnom pokladaní telefónu na prednú stranu. Ďalší krok bude zábava – nahráte si do systému svoju fotografiu alebo si vyberiete zo stoviek našich motívov, farieb, vzorov a obrázkov. Všetko štýlovo skombinujte, doplňte pútavým textom a skontrolujte. Hotovú grafiku nám zašlite a v pohodlí domova si počkajte na báječný výsledok.

Nechajte sa ohúriť kúzlom OnePlus 7 Pro

Luxusný design so širokým 6,67-palcovým AMOLED displejom, bleskurýchly snímač odtlačkov prstov a vysoká kvalita spracovania. To je profík OnePlus 7 Pro. Zachyťte život úplne novým spôsobom pomocou hlavnej kamery 48 MPx, ultra širokouhlého objektívu a 3x optickej transfokácie. V kombinácii s inteligentným rozpoznaním scény a novou technológiou Nightscape 2.0 je OnePlus 7 Pro vašim osobným fotografickým štúdiom. Naviac 4000 mHa batéria vás nikdy nenechá v štichu – vydrží viac ako deň pri používaní a nabije sa len za 20 minút. Vysoká kvalita použitých materiálov vám spoločne s ochranným doplnkami zaistí, že telefón vám vydrží dlhé roky verne slúžiť.