CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre OnePlus 7

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Zabaľte svoj OnePlus 7 do obalu s vlastnou potlačou

Chcete byť so svojim obalom na mobil konečne spokojní a nehanbiť sa ho vytiahnuť v spoločnosti známych či na obchodnom jednaní? Zmeňte to a vytvorte si obal, ktorý bude presne vystihovať vašu osobnosť a dokáže dotiahnuť váš štýl do dokonalosti. Ponúkame vám možnosť vytvoriť si vlastný design obalu na váš OnePlus 7 s použitím fotografií z vášho mobilu, fotoaparátu, počítača alebo externého harddisku.

Ako si vytvoriť originálny obal na mobil OnePlus 7

Je to veľmi jednoduché. Na začiatku si stačí vybrať typ obalu spomedzi našich kolekcií FLEXmat a Wallet Book. V oboch prípadoch ide o odolné obaly z kvalitných materiálov a s priliehavým úchytom, ktorý váš mobil spoľahlivo udrží v bezpečí pred poškodeniami, pádmi, nečistotami, prachom, vlhkosťou či mastnými odtlačkami prstov. Potom si naň myšou natiahnite všetky motívy, fotografie, texty či pozadia, ktoré sa vám páčia. Na výber máte zo stoviek najrôznejších kombinácií. Jediné, na čo by ste mali myslieť je to, aby vaša grafika mala minimálnu veľkosť 640x480 pixelov. S kvalitnými ochrannými materiálmi sa už nemusíte obávať toho, že sa váš telefón odrie, zašpiní alebo stratí svoju hodnotu. Doprajte si bezpečie a zároveň prvotriedny štýl vďaka obalu podľa svojho vkusu.

Hviezda výkonu OnePlus 7

Pokročilé hry, mnoho užitočných funkcií, skvelá ergonómia aj kvalitná konštrukcia. To je smartfón OnePlus 7. Vďaka výkonnému procesoru i hlasným reproduktorom sa stane skvelým partnerom všetkých, ktorých bavia kvalitné zariadenia za dobré ceny. Jeho 48 Mpx fotoaparát zachytáva precízne zábery a batéria vám v ňom vydrží celý deň. Naviac smartfón ponúka možnosť rýchleho nabíjania. Vylepšený displej zobrazuje grafiku veľmi kvalitne, má príjemný vzhľad a celkovo sa so svojou malou slzičkou hodí ku atraktívnemu designu telefónu. Vďaka prémiovému spracovaniu a primeranej cene vyhovie tento telefón v kombinácii s kvalitným ochranným príslušenstvom väčšine používateľov.