CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 8.3 5G

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nokia 8.3 5G si zaslúži nápaditý obal

Obaly, kryty a puzdrá sú skvelým spôsobom, ako ochrániť svoj telefón pred mechanickým poškodením, nečistotami, odreninami a inými nielen kozmetickými defektmi na vašom mobilnom zariadení Nokia 8.3 5G. To, že váš mobil držia v bezpečí, však nie je všetko. Dokážete sa nimi perfektne odlíšiť od iných. Tým, že váš telefón získa vďaka odolnému obalu alebo puzdru nový „šat“, je príjemný bonus, ktorý vám dokáže vyčarovať úsmev na tvári pri každom pohľade naň. Neviete si z pestrej ponuky vybrať váš vysnívaný obal? Nevadí, u nás si môžete vytvoriť vlastný obal, ktorý nebude mať nik iný, len vy. Ideálny spôsob ako vyjadriť svoju osobnosť. Máte chuť na eleganciu, crazy štýl alebo romantiku? Vytvorte si obal, ktorý budete môcť striedať podľa aktuálnej nálady.

Odlíšte sa originálnym puzdrom alebo krytom!

Máte chuť na zmenu? Navrhnite si pre váš mobil Nokia 8.3 5G vlastné puzdro alebo kryt. Stačí na našej stránke navštíviť sekciu pre navrhovanie vlastných obalov a pustiť sa do zábavy. Je to jednoduché a rýchle. Všetko, čo potrebujete, je predstava o tom, ako by váš jedinečný kryt mal vyzerať. Pripravte si snímok, fotografiu alebo grafiku vo vysokom rozlíšení, oživte ju mottom, citátom alebo venovaním, skontrolujte výsledok a pošlite ho k nám do tlače. O niekoľko dní vás bude čakať kvalitný kryt s vlastnou – trvácnou potlačou, ktorý bude unikát sám o sebe.

Venujte jedinečný kryt, ktorý poteší každého

Premýšľate nad tým, aký darček zvoliť, aby ste vybrali niečo netradičné? Ak necháte oslávencovi životného jubilea vytvoriť vlastný obal, ktorý bude zdobiť nápaditá potlač, úspech vášho darčeka bude zaručený. Všetko, čo k tomu potrebujete, je fotografia, ktorá je pre oslávenca výnimočná, venovanie a výber toho správneho typu obalu pre konkrétny model telefónu. Tento krok je mimoriadne dôležitý, iba adekvátny obal bude totiž dokonale sedieť a plniť svoju funkciu.