Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 7.3

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Jedinečný kryt na Nokia 7.3 z vašej vlastnej dielne

Pripadá vám, že žiadny obal na smartfón Nokia 7.3, ktorý ste doteraz videli, nie je presne podľa vašich predstáv a že nájsť dokonalý kryt začína byť nemožné? Dovoľte nám vyviesť vás z omylu! Zahrajte sa na chvíľku na profesionálneho dizajnéra a navrhnite si obal šitý presne na mieru vášho vkusu. Pomocou možnosti tvorby obalu s vlastnou fotografiou vám k tomu dáme jedinečnú príležitosť! V našom elektronickom obchode si len vyberiete vhodný typ obalu a celkom jednoducho naň nahráte obľúbenú fotografiu či logo alebo grafiku, pridáte texty či ďalšie motívy a nám návrh odošlete. My sa následne postaráme o všetko ostatné tak, aby vám váš vysnívaný obal iba prišiel až ku dverám a vy ste si mohli jeho originálny design naplno užívať všade, kam sa len pohnete. 

Prvotriedne obaly, ktoré naozaj chránia

Pokiaľ hľadáte dobrý obal na telefón, iste vám okrem jeho štýlu záleží aj na tom, aby váš mobil Nokia 7.3 kvalitne ochránil od škrabancov, vrypov, nečistôt či dokonca pádov na zem. S etuo obalmi sa o tieto nepríjemnosti už nemusíte báť. Dodávame vám puzdrá vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, ako je TPU, tvrdený plast, jemný silikón či syntetická koža a odolná guma. Naviac obaly presne zapasujú na váš telefón a chránia ho tak 24/7. 

Stavte na smartfón Nokia 7.3 

Telefón Nokia 7.3 pre vás bude ako stvorený pokiaľ presne viete, že od telefónu chcete: dobrý fotoaparát, príjemný dizajn, overenú značku aj výkonný čipset, a to všetko za naozaj férovú cenu. Tento mobil vám ponúkne 64 MPx hlavný fotoaparát so 48 MPx primárnym senzorom, výkonnú batériu s kapacitou 4 000 mAh s 18W rýchlym nabíjaním ale aj krásny dizajn doplnený o kruhový výrez pre zadnú kameru či 6,5-palcový displej s rozlíšením Full HD+. Určite tento vyber nebudete ľutovať.