+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 7.2

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Buďte výnimoční s výnimočným obalom

Obaly na telefóny sú už dnes takmer povinnou výbavou každého z nás. Chránia nás pred poškodením spôsobeným pádmi, nárazmi, občasným poškriabaním ostrými predmetmi. Ten, ktor si chce hodnotu svojho telefónu zachovávať čo najdlhšie, mal by ho pred takýmito nepriznivými udalosťami ochraňovať. Jednou cestou, ako to môžete dokázať, je pomocou obalov na telefón. A keďže vy nie ste obyčajný zákazník, nebudeme vám ponúkať obyčajné obaly, ale rovno tie najvýnimočnejšie – také, ktoré si vytvoríte sami a presne na mieru.

Tvoríme kryt s vlastnou potlačou

Vytvoriť si kryt s vlasntou potlačou je veľmi jednoduché a postačí vám na to mobilný telefón, tablet alebo akýkoľvek stolový počítač či notebook. Nemusíte nič sťahovať ani sa zdĺhavo prihlasovať, jednoducho sa le uistíte, že ste si vybrali správy typ krytu a začnete tvoriť. Na pozadie môžete zvoliť buď vašu obľúbenú fotografiu napríklad zo svadby alebo z rodinnej dovolenky, snímok vašich detičiek alebo domácich miláčikov či obľúbenej hudobnej skupiny, ak ste skôr minimalista, môže to byť len jemný prírodný vzor z našej ponuky desiatok motívov. Ku svojej grafike následne pridajte inšpiratívne motto alebo ďalšie obrázky. Keď budete mať hotovo, svoje dielo si pozorne skontrolujte. Všetky vzory tlačíme na biely podklad a ak niečo vynecháte, ostane na tomto mieste len biely obal.

Spoľahlivý telefón Nokia 7.2

Telefón Nokia 7.2 má naozaj prepracovaný dizajn a veľmi príjemné prevedenie, ktoré sa hodí pre všetkých milovníkov klasiky a elegancie. Ide o poctivý telefón strednej triedy, ktorí za svojimi konkurentmi nijako nezaostáva. Práve naopak. Trojitý fotoaparát obsahuje veľké množstvo funkcií, dobrú stabilizáciu videa 1080 p/30 fps a naviac na zadnej stane vyzerá božsky. Jeho 3 500 mAh batéria vydrží svedomito aj tie najnáročnejšie dni a naviac má telefón aj spoľahlivý skener odtlačkov prstov. Nezabúdajte si však k nemu zaobstarať aj odolnejšie puzdro či obal na zadnú stranu, ktorá sa vám vďaka kĺzavému povrchu môže ľahko vyšmyknúť z rúk.