+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 6.2

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Výnimočný obal s vlastnou potlačou

Dnes je bežné, že obal na telefón vlastní takmer každý. Nie je však neobvyklé, keď sa stretnú priatelia, ktorí majú na svojom smartfóne celkom rovnaké kryty. A vy predsa nechcete zapadnúť do bežného davu, ale skôr vynikať s niečím výnimočným, však? Potom rozhodne stavte na obaly na telefóny na mieru, s ktorými budete výnimoční.

Ako si navrhnúť osobný obal na telefón

Na svoj obal si pritom môžete sami navrhnúť takmer čokoľvek. Obrázok svojej obľúbenej hudobnej skupiny, herca či herečky, milovanej kaviarne, alebo čohokoľvek, čo máte radi. A ak si nebudete istí, vyberte si jednu z desiatok našich grafík, ktoré sme si pripravili špeciálne pre vás. Nájdete v nich kreslené obrázky, ale aj moderné vzory mramoru, prírodných materiálov či ďalších motívov, ktoré skrášlia váš telefón a dodajú mu nevšednú iskru. Kryty sú naviac veľmi trvácne a farba sa vám z nich len tak neošúcha. Ak sa obal ušpiní, jednoducho ho opláchnite vo vode alebo umyte vlhkou handričkou. Bude opäť ako nový. Naviac ochráni váš telefón pred rôznymi druhmi škrabancov, odrenín a prasklín tak, aby ste si jeho hodnotu užívali ešte celé dlhé roky. Doplňte ho o ochrannú fóliu na displej a váš telefón bude pripravený na to najbezpečnejšie použite.

S Nokiou 6.2 sa nudiť rozhodne nebudete

Nokia 6.2 vás iste zaujme, pokiaľ hľadáte elegantné a štýlové zariadenie s krásnym dizajnom a slušnou softwarovou výbavou. Atraktívnym prvkom je určite trojitý fotoaparát so širokouhlým objektívom prinášajúci príjemne kvalitné zábery a taktiež 6,3‘‘ Full HD+ displej s ochranným sklíčkom Gorilla Glass tretej generácie. Nemali by sme zabúdať ani na funkciu dual SIM, výkonnú 3 500 mAh batériu, ktorá vydrží aj naozaj náročné dni, či plynulý systém Android 9.0, na ktorom aktuálne Nokia 6.2 funguje. Tento telefón si môžete dopriať vo viacerých farebných variantoch, ako je napríklad Ceramic Black alebo nezvyčajný Ice. Rozhodnutie bude len na vás.