CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 5.4

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty s vlastným motívom na smartfóny Nokia 5.4

Aj vy ste vždy chceli mať na svojom kryte na telefón osobnú fotografiu so svojim partnerom, deťmi alebo ten magický záber z vašej vysnívanej dovolenky? Tvorte s nami a pripomínajte si veselé momenty zo svojho života vždy, keď sa pozriete na svoj telefón Nokia 5.4! Budete prekvapení, aké jednoduché je vyrobiť si obal s vlastnou fotografiou a ochraňovať pomocou neho svoj telefón každý deň. 

Vyrobte si obaly so svojou fotkou: jednoducho a s úsmevom

Na tvorbu nepotrebujete mať skúsenosti s grafikou, špeciálny software a ani čarovnú paličku. Stačí vám pripojenie k internetu, mobil a dobrý nápad. Svoje motívy vytvoríte v našom online grafickom editore dostupnom pre všetky zariadenia po jednom kliknutí. V priestore editora si nahráte fotku z vašej galérie a upravíte ju podľa svojich predstáv - môžete k nej pridať textové polia, žiarivé farby alebo vopred predpripravené motívy a obrázky. Potom už stačí len všetko doladiť do dokonalosti, skontrolovať a zaslať k nám na výrobu. O všetko ostatné sa za vás radi postaráme. Vaše fotky vytlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby ich farby vynikli čo najlepšie a na obaly vydržali bez poškodenia čo najdlhšie. Všetky materiály sú maximálne flexibilné, priliehavé a poskytnú vášmu telefónu  Nokia 5.4 najvyšší stupeň ochrany. 

Nokia 5.4 ako spoľahlivý partner na každý deň

Dobrý telefón, s ktorým nemusíte robiť množstvo kompromisov, pochádza od rokmi overeného výrobcu a je ideálnym spoločníkom na každý deň? To je Nokia 5.4. K dispozícii s ním získate celkom 5 fotoaparátov. Vpredu je 16MPx senzor, vzadu potom ďalšie štyri objektívy. Hlavný fotoaparát ponúka rozlíšenie 48 MPx, ďalej je k dispozícii 5MPx ultra širokouhlý fotoaparát a dva 2 MPx snímače pre makro snímky a pre meranie hĺbky ostrosti. K tomu pripočítajte aj moderný dizajn a slušnú výdrž batérie.