Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 5.3

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odlíšte váš telefón Nokia 5.3 od ostatných

Všetci chceme, aby naše mobilné zariadenia bezchybne slúžili čo možno najdlhší čas. Kryty, puzdrá i obaly nám robia veľkú službu a dokážu ochrániť telefóny pred mechanickým poškodením, v bezpečí však udržujú aj samotné komponenty. Dnes kvalitný smartfón nie je lacnou záležitosťou, preto je ochrana vždy na mieste. A ak dokáže byť ochrana telefónu zároveň aj štýlovým doplnkom, je to zásah do čierneho. Ako však urobiť váš telefón Nokia 5.3 jedinečným? Vytvorte mu v kreatívnej dielni nášho eshopu Etuo.sk vlastný, unikátny obal, ktorý bude spoľahlivo plniť všetky ochranné funkcie a zároveň telefónu Nokia 5.3 poskytne netradičný, originálny vzhľad.

Puzdro alebo kryt s vlastným motívom?

Je to na vás. Všetky obaly na Etuo.sk vrátane tých vlastnoručne navrhnutých, sú mimoriadne odolné a chránia telefón pred každodennými nástrahami bežného používania. Kým puzdrá disponujú aj ochranou displeja, kryty poskytujú ochranu najmä zadnej časti telefónu. Rozhodnite sa, ktorý typ pre vás bude lepší a podľa toho vyberajte aj rozmer fotografie. Puzdrám vyhovuje viac obrázok na šírku, krytom skôr snímok na výšku. Je to také jednoduché. Vyberte si obrázok, grafiku alebo snímok, ktorý je váš obľúbený a skúste ho u nás doplniť o motto, citát alebo afirmáciu. Jedinou podmienkou je vysoké rozlíšenie fotografie. Kreujte, vymýšľajte a vytvorte si dokonalý vlastný obal, ktorý vám bude pripomínať krásne chvíle vždy, keď pozriete na svoj mobil Nokia 5.3.

Vlastný obal môže byť unikátnym darčekom

Jedinečná potlač na puzdre vášho telefónu môže byť aj skvelým a nezabudnuteľným darčekom pre vašu polovičku, ratolesť alebo blízkych priateľov. Nenechávajte oslavu jubilea, narodenín, výročia alebo iného dôležitého životného míľnika na náhodu a vybavte najbližších originálnymi obalmi, ktorými vyjadríte vašu lásku ešte o niečo úprimnejšie. Jediné, čo musíte poznať, je konkrétny model zariadenia a značku. Všetky tieto detaily ovládate? Tak hor sa do výroby. Všetky vlastné obaly, kryty a puzdrá sú rovnakej kvality ako ostatné výrobky na Etuo.sk. Stálosť potlače garantujeme.