+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 4.2

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

Kryt na vašu Nokiu 4.2 by mal byť jedinečný. Presne ako vy

Chcete dať konečne zbohom rovnakým obalom na smartfóny, aké vídavate v obchodných centrách či na telefónoch svojich priateľov a známych? Investujte do tohto doplnku trochu času a energie, veď je to predmet, na ktorý sa pozeráte minimálne niekoľkokrát za deň. A ktorý skúma pri telefonovaní či fotografovaní aj vaše okolie. Dokáže za vás povedať niečo o vašej osobnosti a tak dobre zvážte, čo z nej ukážete.

Vytvorte si vlastný originálny motív

Máte originálnu prezývku, obľúbený citát, motív alebo niečo, čo vás charakterizuje a neviete to nikde nájsť? Je čas aby ste tento výnimočný prvok odhalili práve na svojom telefóne a to rovno celému svetu! Je to jednoduché: prihláste sa do nášho grafického editoru, myšou si na telefón na obrazovke pretiahnite motívy, texty či obrázky, ktoré sa vám páčia, uložte si svoju grafiku a my sa postaráme o všetko ostatné. Nezabúdajte však na to, že vaša grafiku musí mať minimálne 640x480 pixelov. Nemusíte však tvoriť puzdro iba pre seba. Rozhodnite sa venovať svojim milovaným personalizovaný darček, ktorý len tak nenechajú zapadať prachom v poličke, ale využijú ho každý jeden deň. Pretože jedineční ľudia si zaslúžia jedinečné veci.  

Pre bežných užívateľov je Nokia 4.2 ideálnym riešením

Nokia 4.2 predstavuje model telefónu vhodného pre bežného používateľa. Hodí sa pre všetkých, ktorí ocenia hlavne priaznivú cenu, dostatočný výkon pre každodenné činnosti a pevnú konštrukciu s lesklým skleneným zadným krytom. Smartfón operuje s čistým Androidom 9.0 Pie bez bloatware. Ten používateľovi umožňuje hladký chod softwaru a stará sa o pravidelné aktualizácie. Tento telefón má okrem iného tlačidlo Assistant Google, NFC, čítačku odtlačkov prstov či slot pre micro SD. Model telefónu Nokia 4.2 sa skvele drží a pohodlne ovláda aj v jednou rukou. Aj keď telefón neposkytuje najvyššiu kapacitu batérie či nadpriemerný fotoaparát, je stále skvelou voľbou hlavne v kombinácii s vhodným ochranným príslušenstvom.