CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 3.4

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Dokonalé puzdro na mobil? Vyrobte si ho sami

Ak si prajte puzdro na telefón Nokia 3.4, ktoré nemá nikto iný na svete, je originálne a osobné, kvalitné, praktické a pohodlné, nespoliehajte sa na nikoho iného a vyrobte si ho sami. Na našich stránkach etuo.sk je to naozaj jednoduché a zvládnete to bez potreby sťahovania akýchkoľvek súborov či aplikácií. Vyberte si dokonalú fotografiu, na ktorej budú napríklad vaše deti, domáci maznáčikovia, drahá polovička či vysnívaná dovolenková destinácia a nahrajte ju do online editora na našich stránkach. V tomto programe celkový dizajn pohodlne doladíte do dokonalosti použitím textových blokov, iných farieb alebo motívov podľa vášho výberu. Takýto kryt môže fantasticky poslúžiť aj ako narodeninový alebo vianočný darček pre vašich blízkych či známych.

Kvalitné obaly s vlastnou fotografiou

Aby ste svoj obal mali čím skôr doma, zaručíme vám, že na ňom začneme pracovať do druhého pracovného dňa. Váš dizajn vytlačíme na kvalitný biely podklad, ktorý čo najlepšie zobrazí vašu fotografiu v jasných farbách. Farby sa z neho neošúchajú, nevyblednú a nepoškodí ich ani „zub času“. Jednoducho sa môžete spoľahnúť na to, že kryt s fotografiou vám vydrží rovnako dlho, a možno aj dlhšie, ako bežné kvalitné puzdro na displej. Kryty sú vyrábané z prvotriedneho TPU materiálu chrániaceho váš telefón nielen pred mechanickým poškodením, ale taktiež nečistotami aj vlhkosťou.

Stavte na spoľahlivý mobil Nokia 3.4

Elegantný telefón od rokmi overeného výrobcu je na svete a vy môžete byť medzi prvými, kto ho odskúša. Smartfón Nokia 3.4 prináša veľmi pôsobivý dizajn s kruhovo tvarovaným fotoaparátom, výkonnou čítačkou prstov umiestnenou na zadnej strane telefónu aj zaoblený tvar, ktorý je dnes veľmi moderný. Dopĺňa ho aj 6,39-palcový IPS HD+ displej s rozlíšením 1560 x 720 pixelov s výrezom pre selfie kameru. Veľkou výhodou je optimalizovaná batéria s s kapacitou 4 000 mAh či 64 GB úložisko.