Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 3.2

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Získajte svoj vlastný štýl - Nokia 3.2

Výhodou dnešnej doby je, že každý môže byť maximálny individualista. Využite túto možnosť a prestaňte sa už spoliehať na motívy či modely, ktoré vyhovujú masám. Buďte výnimočný s jedinečným puzdrom na telefón podľa vašej fantázie. Môžete na ňom mať všetko, čo jednoducho milujete - motívy strhujúcej prírody, svojej obľúbenej rannej šálky kávy, hrajúcich sa detí či svojej drahej polovičky. Dbať musíte len na to, aby grafika mala rozlíšenie minimálne 640x480 pixelov.     

Ako si vytvoriť originálne puzdro na Nokiu 3.2?

Postup je pritom veľmi jednoduchý. Najprv si na našich stránkach vyberte typ obalu, ktorý vám bude maximálne vyhovovať. Bude to silikónový FLEXmat s potlačou na zadnej strane, kde vaše obrázky perfektne vyniknú, alebo skôr knižkový typ Wallet Book chrániaci váš telefón zo všetkých strán? Po výbere sa automaticky dostávate do nášho grafického editora - tu si zvoľte farbu podkladu, grafiku z našej ponuky alebo si nahrajte vlastné fotografie a doplňte ich textom podľa svojej fantázie. Podkladový materiál je biely a všetky miesta, ktoré vynecháte, tak ostanú automaticky biele. Svoju grafiku si poriadne skontrolujte, potvrďte jej správnosť a potom už iba čakajte na perfektné puzdro presne podľa vášho vkusu.  

Nokia 3.2 neprekvapí len veľkým displejom

Smartfón Nokia 3.2 si zamiluje mnoho používateľov, ktorí uprednostňujú veľký displej. Oproti svojim predchodcom je tento telefón omnoho prepracovanejší. To sa však netýka len designu a štýlového moderného spracovania s tenkým telom. Veľmi dobre hodnotenou vlastnosťou je presné GPS a dobrá výdrž batérie, ktorá to s vami pokojne potiahne celý deň aj pri intenzívnejšom používaní. Jeho prijateľná hodnota za investované peniaze dokáže vyvážiť akékoľvek malé nedostatky a robí z neho telefón dostupný širokej verejnosti, ktorá si môže jeho výhody užívať naplno.