Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 2.4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vlastným motívom na telefón Nokia 2.4

Prajete si mať dokonalý obal na telefón, ale nemôžete si vybrať ten pravý? To nie je žiadny problém! Jednoducho si ho navrhnite sami. Vyberte si vašu obľúbenú fotografiu z dovolenky či roztomilý portrét vášho domáceho miláčika alebo snímku vašich detičiek a noste ich na svojom telefóne neustále pri sebe. Na našich stránkach je navrhovanie vlastných motívov jednoduché a zábavné. Stačí mať internetové pripojenie a chuť sa trochu pohrať s vlastným dizajnom.

Ako si vyrobiť kryt s fotografiou

Najťažšie na celom procese tvorby obalu s vlastnou fotografiou je výber vhodného snímku. Ak už ste ale vybrali, ste za polovicou cesty. Stačí, ak si z našej ponuky zvolíte vhodný typ obalu na svoj telefón Nokia 2.4 a kliknete na neho na našich internetových stránkach. Automaticky vás presmerujeme do online editora, kam svoju fotografiu nahráte a upravíte podľa toho, aké výrezy na fotoaparát obsahuje váš obal. Samozrejme, výrezy by nemali zakrývať podstatnú časť fotografie (ako napríklad hlavy alebo kusy tela fotografovaných). Pokiaľ ste fotografiu upravili, môžete k nej pridať aj textové polia s menami, vtipným mottom alebo vašim obľúbeným výrokom. Na doladenie dizajnu použite aj iné obrázky z našej galérie pripravené špeciálne pre vás našimi grafikmi. Svoj motív si poriadne prekontrolujte a ak ste spokojní, zašlite nám ho na vytlačenie.

Vyberte si kvalitný smartfón Nokia 2.4

Telefón Nokia 2.4 je pokračovateľom tradície značky overenej dlhými rokmi kvality a spokojných zákazníkov. Tento smartfón vás prekvapí príjemným 13 MPx zadným fotoaparátom ale aj 5 MPx selfie kamerou, ktorá je súčasťou obrazovky v jeho výreze. Displej telefónu má rozlíšenie 720 x 1600 pixelov a jedná sa presnejšie o 6,5-palcovú IPS LCD obrazovku. Noia 2.4 ponúka moderný dizajn vo farbách Dusk, Fjord a Charcoral a iste vás poteší aj jednoduchým ovládaní v systéme Android 10 alebo spoľahlivým výkonom.