CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 2.3

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vlastný dizajnový obal? Žiadny problém!

Originálny obal na telefón chce mať každý z nás hneď z dvoch dôvodov. Tým prvým je fakt, že potrebujeme mať tieto krehké elektronické zariadenia v bezpečí pred nečistotami, pádmi a inými poškodeniami. A druhým je samozrejme dizajnové hľadisko. Každý z nás sa totiž rád odlišuje a vlastní niečo výnimočné. Keďže mobil nám žiadny výrobca na mieru nevyrobí pokiaľ nevlastníme milióny, jediným riešením je odlíšiť aspoň svoje puzdro. Súhlasíte? Vytvorte si teda obal, ktorý nebude mať okrem vás nikto iný na svete – s vašou fotografiou a vlastným motívom podľa vašej fantázie.  

Vytvorte si obal za pár minút

Pre vytvorenie obalu svojpomocne nepotrebujete nič iné, ako zariadenie pripojené k internetu. Nemusíte pritom sťahovať žiadne aplikácie zaberajúce drahocenné miesto. Stačí vám prihlásiť sa do našej kreatívnej online dielne a začať tvoriť. Ešte predtým si však vyberte typ obalu, ktorý vám najviac sadne. Bude to odolný knižkový obal, na ktorý sa zmestí aj viacero fotografií alebo klasickejší silikónový model dodávajúci vášmu mobilu eleganciu a správny lesk? Výber fotografie na váš obal je potom, samozrejme, na vás. Zvoliť môžete rodinnú fotku, obrázok svojho domáceho miláčika alebo momentku vašich detí. Pred odoslaním váš návrh starostlivo skontrolujte tak, aby ste boli maximálne spokojní. Vaše motívy a fotografie tlačíme na kvalitný biely podklad tak, ako naše autorské modely. Materiály aj tlač sú odolné a naozaj trvácne.  

Nokia 2.3 je overená voľba

Tento smartfón vyniká z davu so systémom Android One a okrem dlhej výdrže batérie sľubuje aj pravidelné a aktualizácie a až trojročnú záruku. Zadná strana telefónu odhaľuje hneď dva objektívy, pričom hlavný 13 MP fotoaparát dopĺňa ešte 2 MP kamera pre prácu s hĺbkovou ostrosťou. Lákavým prvkom je 4 000 mAh batéria, ktorá by bez problémov mala potiahnuť 2 dni používania zariadenia.