CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 2.2

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal s vlastným motívom na mobil Nokia 2.2

Túžite po unikátnom obale s vlastnou potlačou na mobil Nokia 2.2? Mať na ňom vlastnú fotku detí alebo štvornohých miláčikov? S aplikáciou pre vytvorenie krytov alebo puzdier s vlastným motívom na Nokia 2.2 môžete mať takýto obal doma už do dvoch pracovných dní! To je skvelá správa, čo poviete? A postup pri tom nie je vôbec náročný. Stačí si vybrať fotku, ktorú chcete umiestniť na obal na mobil Nokia 2.2.

Ako si vytvoriť vlastné puzdro alebo kryt?

Neviete, ako začať? Spustite na stránkach Etuo.sk aplikáciu pre kryty s vlastným motívom a fotku do nej nahrajte. Nezabudnite skontrolovať kvalitu obrázku, mal by mať vysoké rozlíšenie vhodné do tlače. Aplikácia pre kryty s vlastným motívom na mobil Nokia 2.2 vám ihneď ukáže, ako bude potlač vo finále vyzerať. Nepozdáva sa vám výsledok? Pomocou úprav kryt vylepšite tak, aby ste s ním boli maximálne spokojní. Môžete pridať aj krátky citát alebo venovanie.

Jedinečný doplnok a účinná ochrana mobilu Nokia 2.2

Obaly s vlastnou potlačou dávajú veľký priestor vášmu vkusu a otvárajú vám dvere plné možností. Popustite uzdu fantázie a urobte si kreatívnu chvíľku, výsledkom ktorej bude unikátny obal na váš mobil Nokia 2.2. Potlač obalov, ktorú ponúka internetový obchod Etuo.sk je vo vysokej kvalite, takže vám ochranný produkt bude robiť radosť naozaj dlhú dobu. Perfektne odoláva odreninám, netvoria sa na ňom odtlačky a smartfónu Nokia 2.2 poskytuje dokonalú ochranu. Jediné, na čo si pri obaloch s vlastnou potlačou a ostatnom ochrannom príslušenstve musíte dať pozor, je zadanie presného modelu vášho telefónu. Všetky obaly, kryty a puzdrá sú totiž vyrobené v rozmeroch a tvaroch jednotlivých modelov. Len tak im dokonale sadnú a ochránia ich. Chcete obal s vlastným motívom venovať? Pred odoslaním objednávky dobre skontrolujte model telefónu, pre ktorý obal vyrábate!