CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 1 Plus

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odviažte sa a navrhnite si vlastný obal: Nokia 1 Plus

Odlíšte sa konečne od davu a chcite od života viac. Viac individuality, viac hravosti, viac fantázie. Prvým krokom na tejto ceste nech sa stane doplnok, ktorý používate najviac a ktorý máte neustále pred očami - svoj obal na telefón. Nevidíme totiž dôvod na to, aby ste mali rovnaký model, ako všetci okolo vás. Vytvorte si vlastný štýl na základe svojej kreativity. 

Vlastné motívy na telefóne pre vás aj vašich blízkych 

Je pritom len na vás, čo bude váš nový telefón zdobiť. Bude to zaľúbená fotografia vašej drahej polovičky, západ slnka na doteraz najlepšej dovolenke alebo vaše ratolesti s veselými úsmevmi na tvári? Možností je neúrekom!  Nezabudnite však, že vaše fotografie musia mať viac, ako 640x480 pixelov. 

Samsung Galaxy Tab S6 10.5 - niezawodna ochrona ekranu

A ak nechcete používať vlastné fotografie, vyberte si jeden zo štýlov, ktoré sme pre vás v našom editore pripravili. Na výber máte napríklad letnú, cestovateľskú, zvieraciu či vintage tematiku, ale aj mnoho iných vzorov. Ozvláštniť ich následne môžete aj svojimi obľúbenými citátmi, textami piesní či dokonca vlastným menom. Všetko dofarbite do perfektnej podoby, odošlite a potom už len čakajte na svoj vysnívaný obal.

Smartfón Nokia 1 Plus je ako stvorený pre každého

Aj keď je Nokia 1 Plus najlacnejším smartfónom značky Nokia, určite má bežným používateľom čo ponúknuť! Operuje so systémom Android Go a využiť u neho môžete funkciu Dual Nano SIM rovnako ako slot pripravený na 128 GB pamäťovú kartu. Tento smartfón síce má zopár nedostatkov: fotoaparát pre vás nenasníma tie najlepšie fotografie a reproduktor neposkytne tú najkvalitnejšiu zvukovú reprodukciu na trhu, ale design je na druhú stranu naozaj vydarený. S bielym orámovaním displeja, bielymi tlačidlami hlasitosti a možnosťou výmeny farebných variant krytu môže konkurovať aj pokročilejším modelom. Ak chcete pri kúpe smartfónu trochu ušetriť, bude pre vás múdrym riešením a spoľahlivým partnerom pri každodennom užívaní.