Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia 1.3

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na mobil Nokia 1.3 s vlastným nápadom

Doprajte svojmu smartfónu niečo naozaj originálne – puzdro alebo kryt s motívom, ktorý nikde inde nenájdete. Prečo? Pretože si ho navrhnete vy sami a to v podobe, akej len chcete. Nemusíte sa báť, s našimi pár radami si sami celkom jednoducho vytvoríte vlastný kryt na mobil. Je to ako hra, pričom vám celá procedúra nezaberie z vášho času viac ako niekoľko minút. Na začiatku je dôležité vybrať si značku a typ zariadenia, pre ktoré chcete kryt navrhnúť. V tomto prípade pôjde o značku Nokia a model 3.1. Tento obal je totiž dokonale prispôsobený zvláštnostiam, akými disponuje výlučne tento typ telefónu. Vďaka detailnému prispôsobeniu tak obal nebudete musieť skladať ani vtedy, keď mobil budete chcieť pripojiť na nabíjačku alebo k nemu pripojiť slúchadlá. V nasledujúcom kroku vyberte typ obalu. Zvoliť si môžete medzi FLEXMAT puzdrami, vyrobenými z odolného TPU alebo obľúbenými uzatvárateľnými knižkovými obalmi. Oba typy sú zhotovené z veľmi kvalitného materiálu, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči špine a odtlačkom prstov.

Navrhnite si svoj kryt na mobil

Ďalší postup pri tvorbe vlastného motívu na obal na smartfón je už kreatívny. Rozhodnite sa, čo chcete na obale mať a podľa toho si vyberte, či dáte prednosť nápisu, obrázku, fotke alebo kombinácii. Následne umiestnite vybraný motív na obal, ktorý má presne ohraničené rozmery a obsahuje tiež všetky dôležité otvory rozmiestnené ako pre vaše zariadenie. Navrhnutý motív môžete otáčať, meniť jeho veľkosť alebo inak prispôsobovať až dovtedy, kým s ním nebudete úplne spokojní. My sa už postaráme o to, aby potlač zostala na bielej ploche a aby sa dosiahla čo najlepšia viditeľnosť. Bočné steny obalu, ktoré budú chrániť zariadenie na stranách, zostanú priehľadné. Nakoniec už len dokončite svoju objednávku a môžete sa začať tešiť na svoj unikátny výtvor.

Darujte jedinečný motív na obale na mobil

Až nabudúce zatúžite po originálnom doplnku pre váš smartphone alebo budete uvažovať nad nezvyčajným darčekom pre svojho partnera, kolegu či priateľa, navrhnite nový motív na puzdro. Sami budete prekvapení, akú pozitívnu odozvu s ním získate.