Navrhnite si vlastnú puzdro pre Nokia

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia Nokia

Obal na telefón Nokia by v dnešných dňoch nemal byť len nudnou povinnosťou tých, ktorí chcú ochrániť svoje zariadenie pred poškriabaním, vplyvmi pádov alebo nečistotami. Pre nás je to viac! Puzdro na mobil by malo byť vyjadrením vašej osobnosti, malo by o vás povedať všetko a to len za niekoľko sekúnd. Prečo by ste si potom objednávali jeho nudnú variantu, ktorú môže mať každý? Vytvorte niečo originálne, čo budete na svojom telefóne nosiť hrdo a s radosťou. Vytvorte si kryt s vlastným motívom a inšpirujte aj svoje okolie. Nech o vás vedia, že ste výnimočný a jediný svojho druhu!

Vlastné motívy krytov pre Nokia

O to presne nám totiž ide. Aby ste sa v našich produktoch našli a boli s nimi šťastní. Že sa nevyznáte do grafiky a navrhovať puzdro na telefón s vlastnou potlačou nedokážete? Dovoľte, aby sme vás vyviedli z veľkého omylu. Je to totiž veľmi jednoduché a zvládne to každý. Zadajte si najprv typ krytu, ktorý sa vám páči. Bude sa jednať o knižkovú zatváraciu variantu? Tá poskytne ochranu zo všetkých strán a naviac na jej povrchu nebudete zanechávať mastné odtlačky prstov. Druhou možnosťou je ľahký plastikový kryt z kvalitného TPU materiálu, ktorý je naozaj odolný a ochráni váš telefón pred mnohými deštrukčnými vplyvmi z okolia.

Nokia - aká je značka?

Ak ste rozhodnutí, kliknite si na obal a hrajte sa s návrhom fotografie. Na svoj telefón Nokia môžete v tomto bode pripnúť akúkoľvek fotografiu. Či už to bude snímok vašej rodiny, najlepších priateľov, obľúbeného speváka, vaša svadobná momentka alebo čokoľvek iné. Pridajte si k nej ešte pekný citát a zázrak bude na svete. Všetko nám odošlite a my zaistíme zvyšok tak, aby váš vysnívaný kryt na Nokiu už len dorazil ku vašim dverám a vy ste si ho naplno užívali.