Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola One Zoom

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 79
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne obaly s vlastnou grafikou máte na dosah

Niekedy by sme sa nemali báť vybočiť z radu. Aj keď to znamená ísť si svojou vlastnou cestou, ktorú si musíme vytvoriť sami. Sta na to dosť odvážni? Tak si poďte vytvoriť vlastný štýl obalu na telefón, ktorý nemá nikto iný na svete! Dolaďte ho svojimi fotografiami, obľúbenými výrokmi, farbami, ktoré vám spravia lepší deň. Pomôžeme vám s tým!

Ako si vytvoriť obal s vlastnou potlačou

Vytvoriť si vlastný obal je s našim elektronickým editorom veľmi jednoduché. Nemusíte pritom nič sťahovať, nastavovať ani sa zložito prihlasovať. Jednoducho si kliknite na svoj typ telefónu v ponuke a zobrazte si kryt s vlastným designom. A potom môžete začať tvoriť. Pripnete si na svoj telefón svoju obľúbenú fotografiu z dovolenky alebo zo svadby? Alebo to bude skôr rodinný portrét? Potom ho stačí už len doplniť inšpiratívnym mottom či jedným z desiatok grafík z našej dielne. Keď budete hotoví, stačí si svoj výtvor uložiť, objednať a počkať, kým príde priamo pred vaše dvere. Je to veľmi jednoduché. Vyskúšajte to ešte dnes.

Motorola One Zoom pre váš pracovný aj voľný čas

Pôsobivé fotografie a atraktívna zadná časť. To je smartfón Motorola One Zoom, ktorá sa na svojich predchodcov One Vision a One Action priveľmi nepodobá. Štvoricu fotoaparátov na zadnej strane, s ktorými sa vám podarí nafotiť fantastické zábery, tvorí 48 + 8 MPx teleobjektív, 16 MPx ultra-širokouhlý objektív a 5 MPx snímač hĺbky poľa. Vďaka nim sa môžete tešiť na naozaj kvalitné zábery. Ale to nie je všetko, čo tento telefón ponúka. Veľkou výhodou je pri ňom silná, 4 000 mAh batéria a taktiež plynulý systém Android 9.0 Pie. Používateľov iste poteší aj Super AMOLED displej s výkonným a citlivým skenerom odtlačkov prstov. Pozor si dávajte len na naozaj klzký zadný kryt telefónu, ktorý je najlepšie prekryť odolným obalom.