CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola One Vision

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne puzdrá na smartfóny One Vision s dávkou fantázie

Zariadenie, ktoré sa počas bežného dňa používa najviac a ocitá sa v ruke väčšiny z nás takmer neustále, je v dnešnej obe mobilný telefón. Nájsť však unikátny smartfón, ktorý by nemal nikto iný a ktorý by vyjadroval aj niečo o vašej osobnosti, je dnes takmer nemožné. Ale nájsť originálny kryt na vašu Motorolu už nie je také náročné. Vlastne je to s nami celkom jednoduché a zábavné!

Odolné kryty s vlastnou potlačou sú tie pravé

Pri vyberaní krytu na telefón Motorola One Vision máte vždy možnosť rozhodnúť sa, akú variantu krytu zvolíte. Bude to všestranné knižkové puzdro, ktoré váš telefón chráni zo všetkých uhlov, alebo zvolíte silikónový obal s transparentnými okrajmi? Vaše motívy tlačíme vždy na bielu stranu obalu. Pri knižkových puzdrách to znamená potlač z prednej aj zadnej strany telefónu, pri plastovom kryte bude obrázok na jeho zadnej strane a boky obalu ostanú v pôvodnom priesvitnom stave bez grafiky. Každý obal sa pritom 100% prispôsobí tvaru, veľkosti aj funkčnosti vášho zariadenia. Všetky totiž obsahujú precízne výrezy na fotoaparát, konektory nabíjačky aj slúchadiel a taktiež zvýšené bočné strany pre bezpečnejší displej a jeho efektívnejšiu ochranu.

Vízia budúcnosti strednej triedy, to je Morotola One Vision

Model smartfónu Motorola One Vision spĺňa požiadavky na perfektný fotoaparát. S pokrokovým kamerovým systémom 48 MPx, ktorý je poháňaný technológiou AI a Quad Pixel, môžete snímať ako profesionál v akomkoľvek svetle. Predný fotoaparát s rozlíšením 25 MPx taktiež nezaostáva a vytvorí pre vás skvelé zábery. Naviac si s touto Motorolou môžete užívať CinemaVision displej netypického predĺženého tvaru s proporciami 21:9. Prekvapí u neho aj nadpriemerná výdrž batérie nad jeden deň. Telefón ponúka aj veľmi svižný, často aktualizovaný a čistý Android One. A výrobca pri ňom nezabúda ani na vodeodolnosť – pokojne sa s ním môžete potiť vo fitku či behať v ľahkom daždi a nemusíte sa obávať poškodenia.