CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola One Macro

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Pohodlne sa usaďte a začnite tvoriť svoj vysnívaný kryt

Vytvorenie vlastného krytu je veľmi jednoduché. Vyberiete si z našej ponuky kryt, ktorý bude presne sedieť na váš typ telefónu, upravíte si grafiku, skontrolujete a potvrdíte. Nemusíte si sťahovať žiadnu aplikáciu. Všetko urobíte jednoducho online pomocou nášho editora. Áno, také je to ľahké. A naviac je tvorba vlastného krytu s kvalitnou potlačou naozaj zábava. Veď kedy naposledy ste dostali možnosť takto sa pohrať so svojimi fotkami a získať z toho niečo skutočne originálne?

Upravte si potlač podľa fantázie alebo ju venujte blízkym

Na svoj obal môžete použiť akékoľvek obrázky, ktoré máte uložené v galérii telefónu alebo počítača. Ak teraz neviete o žiadnom vhodnom, vyberte si grafiku, ktorú sme pre vás vytvorili my a kombinujte ju podľa vlastnej fantázie. Môžete si ich ľubovoľne zmenšovať i zväčšovať, meniť farby pozadia a dokonca k nim aj pridávať texty. Táto možnosť je zvlášť obľúbená, pokiaľ obal chystáte ako osobný darček pre svojich blízkych. Zo skúseností totiž vieme, že nič nepoteší vašich blízkych tak, ako osobný darček venovaný zo srdca. Nejde pritom o darček, ktorý by vaši blízki nechali zapadať prachom na polici. Je totiž maximálne praktický, osobný a jedinečný zároveň.

One Macro – expert na dokonalé detaily

Nechajte sa vtiahnuť do sveta Motorola One Macro – je pútavý a iste sa zapáči aj vám. Hlavne na fotografiách, ktoré robí naozaj majstrovsky. Vďaka Macro Vision šošovke vás totiž dokáže preniesť až 5x bližšie ako normálne. Môžete sa tak sústrediť nielen na detail, ale aj na celkom novú perspektívu. Ani selfie kamera potom nezaostáva a fotí vás z tých správnych uhlov tak, aby ste vyzerali čo najlepšie. Telefón vám ponúkne aj batériu s veľkosťou až 4 000 mAh. Tá váš výkon podrží až neuveriteľné dva dni. Naviac sa Motorola One Macro nemusíte báť ani dažďových kvapiek – je vodeodolný a so správnym obalom odolný aj voči nárazom a oškretiam.