CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola One Hyper

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na telefón na mieru

O vytvorení obalu na telefón na mieru už nemusíte len snívať. Vďaka nášmu špeciálnemu programu si na etuo.sk môžete vytvoriť obal na telefón Motorola One Hyper presne podľa svojich predstáv, a to za pár minút. Prihláste sa do nášho online editora, vyberte si fotografiu zo svojej galérie a začnite tvoriť!

Vytvorte si kryt s vlastnou potlačou

Môže ísť o fotografiu zo svadby, stužkovej, dovolenky, z rodinnej oslavy alebo z Vianoc. To je celkom jedno. Musí spĺňať iba jednu podmienku – mala by sa vám páčiť natoľko, aby ste ju po celé dni chceli nosiť na viditeľnom mieste priamo pri svojom uchu. Ak si vyberiete tú správnu fotografiu, všetko ostatné bude už veľmi jednoduché. Pridať k nej totiž môžete akýkoľvek text – napríklad vaše meno, venovanie, motivačné motto alebo úryvok z textu vašej obľúbenej piesne alebo básne. Vybrať si mlžete taktiež farbu pozadia či milé doplňujúce obrázky, ktoré sme pre vás pripravili s našimi špičkovými grafikmi. Celý vzhĺad si teda finálne dolaďte podľa svojho štýlu, skontrolujte a odošlite nám na tlač. V priebehu niekoľkých dní máte priamo pred dverami obal na telefón, ktorý stojí naozaj za to!

Matorola One Hyper – tú jednoducho neprehliadnete!

Prenikavé červené sfarbenie telefónu Motorola One Hyper už samo o sebe prezrádza, že tento telefón jednoducho nezapadne do šedivého priemeru! Má množstvo skvelých funkcií, ktoré si jednoducho zamilujete! Jednou z nich je hyperrýchle nabíjanie batérie – výrobca udáva, že už za 10 minút je batéria pripravená na 12-hodinové používanie. Má naviac kapacitu až 4 000 mAh a tak vydrží naozaj dlhé hodiny. Ani fotoaparát nie je slabým miestom zariadenia, práve naopak! Ponúka hlavný objektív s rozlíšením 64 Mpx a technológiou Quad Pixel, selfie vysúvací objektív s rozlíšením 32 Mpx a ultra-širokouhlý snímač s uhlom záberu 118 stupňov a rozlíšením 8 Mpx. Nezabúdame ani na spoľahlivý Android 10 a ľahké odomykanie senzorom odtlačkov prstov na zadnej strane zariadenia.