CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola One Fusion Plus

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Získajte originálny obal na mobil Motorola One Fusion Plus

Uvažovali ste niekedy o tom, aké by bolo vlastniť kryt na mobil, aký ste ešte nevideli u priateľov, rodiny či kolegov? My áno! A práve preto prichádzame s možnosťou, ako si vytvoriť puzdro na telefón Motorola One Fusion Plus s vlastnými motívmi, originálnou grafikou alebo vašimi obľúbenými fotkami. Bude tak pre vás predstavovať výnimočný kúsok, ktorý sa nikdy nevyrovná tuctovým obalom z obchodov.      

Ako si vytvoriť vlastný dizajn krytu na smartfón

Je to veľmi jednoduché. Stačí si vybrať typ obalu na mobil Motorola One Fusion Plus, ktorý vám najviac vyhovuje a pripraviť si svoju fotografiu. Tá by mala byť v dobrej tlačovej kvalite tak, aby bola na obale čo možno najvýraznejšia. Môžete si zvoliť akýkoľvek štýl: exotické miesto, ktoré si chcete neustále pripomínať, svoj obľúbený pokrm či aktivitu, domáceho maznáčika alebo rodinnú koláž fotiek. Vybrali ste si? Potom fotku už len doladíte – pomocou ďalších motívov z našej galérie, textových blokov v rôznych fontoch, zaujímavými farbami pozadia či pôsobivými filtrami. Váš návrh vytlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby vaše fotografie a grafika čo najlepšie vynikli. Obaly sú vyrábané z prvotriednych TPU materiálov odolných voči vlhkosti, nečistotám ale aj mechanickým poškodeniami. Môžete sa s nimi spoľahnúť na dokonalé bezpečie svojho telefónu nech už sa pohnete kamkoľvek.       

Ešte lepšia Motorola One Fusion Plus

Poznáte už smartfón Motorola One Fusion Plus? Je jednotkou vo svojej triede aj vďaka kombinácii štyroch fotoaparátov s ultravysokým rozlíšením 64 MPx či o 25 % väčšiemu rozsahu farieb Total Vision HDR10 displeja. Ponúkne vám naviac ešte hlasnejšie a výraznejšie audio prehrávanie so zosilnenými basami. Vďaka batérii s kapacitou 5 000 mAh s ním naviac môžete nerušene pracovať alebo sa zabávať aj niekoľko dní. Ak sa pre tento telefón rozhodnete, určite mu doprajte dostatočnú ochranu.