CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Motorola One Action

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 83
×
Výrobca / Séria 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne obaly na telefón s vlastnou potlačou

Telefóny Motorola One Action sú pripravené pre ľudí, ktorí chcú prežiť život naplno. A prečo si svoj slobodný štýl živote nepripomínať každý deň pomocou originálneho obalu na mobilný telefón?

Vlastná potlač na telefóne je trendy

Tvorby vlastnej grafiky pre obal na telefón sa obávať nemusíte, zvládne to každý priemerný užívateľ internetu. V našom online editore sa budete orientovať veľmi rýchlo – všetko je totiž intuitívne, jednoduché, bez povinnosti sťahovania alebo prihlasovania. Zvoľte si správny typ telefónu, premyslite si, ako by mal váš obal vyzerať a klikajte. Pripravili sme si pre vás desiatky motívov, ktoré môžete použiť celkom zdarma. Doplniť ich môžete aj textovou zložkou, svojimi fotografiami, farebným pozadím alebo logom svojej obľúbenej firmy. Fantázii sa medze nekladú a ak si nie ste istí, hľadajte inšpiráciu na našom Instagrame, nájdete tam niekoľko zaujímavých návrhov. Aby vaše motívy bolo vidieť čo najlepšie, používajte grafiku v tlačovej kvalite. Vašu grafiku tlačíme na kvalitné silikónové obaly, presnejšie na ich bielu vrstvu. Preto ak by ste kúsok obalu vynechali, objaví sa v reálni namiesto neho iba biela farba. Originálny obal s vlastnou potlačou sa dá použiť aj ako skvelý darček vašim blízkym zo srdca. Lebo ich poznáte a viete, čo sa im páči najviac.

Motorola one action: telefón pre aktívnych mladých ľudí

Telefón, ktorý sa hodí pre mladých ľudí žijúcich aktívny životom na sociálnych sieťach aj mimo nich. Ak nedáte dopustiť na natáčanie videí, ale nemôžete si dovoliť tie najprepracovanejšie smartfóny, stavte na Motorolu One Action. Vďaka systému akčnej kamery typu GoPro s ňou nafotíte naozaj skvelé zábery z každej dobrodružnej cesty alebo výletu. Naviac vám tento smartfón ponúkne fungovanie na svižnom Androide One s pravidelnými aktualizáciami a dobrý výkon spojený so slušnou výdržou batérie. Výhodou je aj veľký displej s peknými farbami v pomere 21:9. Motorola One Action je jednoducho smart rozhodnutie za smart cenu.